مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گیلان گفت: آن تعداد از مجریان طرح های روستایی که موفق به اخذ تسهیلات در سال 97 از بانک سینا نشده اند و جامانده از دریافت اعتبارات مذکور محسوب می شوند، می‌توانند با بهره‌مندی از سهمیه تسهیلات اعطائی در سال 98 در اولویت دریافت تسهیلات مذکور قرار گیرند.

به گزارش ایلنا از رشت، یاور پیرعلایی در جلسه بررسی و رفع موانع طرح های روستایی که در سالن اجتماعات استانداری گیلان برگزار شد، با اشاره به تفاهم نامه معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور، بنیاد علوی و بانک سینای کشور، به تشریح برخی اقدامات صورت گرفته در حوزه طرح های اشتغال روستایی پرداخت.

وی با اشاره به لزوم ایجاد فضای تعامل و هماهنگی و سرعت بخشی به روند اجرای برنامه ها،  تصریح کرد: انتظار می رود حداکثر میزان جذب در خصوص تسهیلات اعطایی معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور در جهت اشتغالزایی در استان گیلان تحقق پیدا کند.

گفتنی است در این نشست که با حضور جمعی از مجریان طرح های روستایی، نمایندگان دستگاه های اجرایی و مدیریت بانک سینا و به منظور رفع موانع و مشکلات مجریان طرح های مذکور تشکیل شد، تصمیمات لازم جهت رفع موانع اتخاذ شد.

بر این اساس مقرر شد آن تعداد از مجریان طرح های روستایی که موفق به اخذ تسهیلات در سال 97 از بانک سینا نشده اند و جامانده از دریافت اعتبارات مذکور محسوب می‌شوند، می‌توانند با بهره‌مندی از سهمیه تسهیلات اعطائی در سال 98 در اولویت دریافت تسهیلات مذکور قرار گیرند.

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.