اخبار مرتبط

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان از آمادگی کارکنان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان برای ارائه خدمات به هموطنان و مسافران نوروزی خبر داد .

به گزارش ایلنا از رشت، علی اصغر عباسی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گیلان گفت: این منطقه با تعداد ۱۲۲ باب جایگاه عرضه فرآورده‌های نفتی بنزین و نفتگاز و یکصد باب جایگاه عرضه فرآورده CNG (سوخت طبیعی) آماده خدمات رسانی به مسافران در ایام تعطیلات نوروزی است .

مدیر منطقه گیلان به اقدامات اجرایی قبل از فرارسیدن نوروز اشاره کرد وافزود : علاوه بر نظارت‌های دوره ای درطی سال، در اسفند ماه هر سال عملیات نظارت بر سوخت‌رسانی مطلوب نوروزی در قالب گشت های ویژه بازرسی توسط کارشناسان ذیربط این شرکت انجام می‌شود و این مهم در قالب اکیپ‌های دو نفره از ۱۵ اسفند ماه تا ۱۵ فروردین ماه سال ۹۸ ادامه خواهد داشت .  

عباسی اظهار کرد :  نظارت بر توزیع کمی و کیفی بنزین و سایر فرآورده های نفتی برای اطمینان ازسوخترسانی مطلوب به مسافران از اهم برنامه های  اسفند ماه تا نیمه اول فروردین ماه ۹۸ این شرکت است که با دقت انجام می گیرد . این نظارت ها با محوریت ایمنی تجهیزات، سلامت کیفی  فرآورده ها و تکریم ارباب رجوع از ابتدای اسفند در حال انجام است . 

 

مدیر منطقه گیلان گفت: بارگیری روزانه بیش از ۳۰۰ دستگاه نفتکش نشان از حجم بالای عملیات بارگیری و سوخت‌رسانی در منطقه گیلان دارد ، لذا نظارت برسلامت فنی نفتکش‌های منطقه که ۱۲۳ دستگاه اند و عملیات سوخت‌رسانی را  به انجام می‌رسانند نیز بخش عمده ای از امور نظارتی قبل از فرا رسیدن نوروز این شرکت است .

مشارکت شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان با انجمن صنفی جایگاهداران استان و متصدیان جایگاههای CNG ، پیمانکاران و تعمیرکاران مجاز مجاری عرضه ، شرکت ها و پیمانکاران حمل ونقل سوخت از دیگر تمهیداتی است که توسط مدیر منطقه گیلان برای ارائه خدمات مطلوب به هموطنان در ایام تعطیلات نوروزی به آن اشاره شده است .  

وی افزود : در شرایط عادی مصرف روزانه استان به طور متوسط سه میلیون و ۴۰۰ هزار لیتر فرآورده بنزین است که طبق پیش بینی و برآورد ما از سالهای پیش با ورود مسافران نوروزی مصرف تا دو برابر میزان فعلی افزایش خواهد یافت.

مدیر منطقه گیلان همچنین از خدمات اطلاع رسانی و پاسخگویی به ارباب رجوع در ایام نوروز سخن گفت و افزود: بخش تکریم ارباب رجوع همچون سال های دیگر در نوروز امسال نیز فعال است. مردم می‌توانند با دانلود نرم افزار باک (پمپ بنزین یاب سابق) از سایت شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در دسترس‌ترین مجاری عرضه کننده سوخت راردیابی و استفاده کند . همچنین درسامانه پاسخگوئی ۰۹۶۲۷ ، کارشناسان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی آمادگی دارند هرگونه شکایات و انتقادات واصله را در ایام تعطیلات در کمترین زمان ممکن پاسخگو باشند .

عضو کمیته تامین سوخت استان همچنین از آمادگی کامل دستگاه‌های خدماتی استان براساس شرح وظایف محوله در کارگروه تامین سوخت استان خبر داد و اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با هرگونه بحران برای تامین سوخت مستمر و خدمات‌رسانی مطلوب در ایام تعطیلات نوروزی را از برنامه‌های مشارکتی برون سازمانی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گیلان دانست .

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.