اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا مسعود سلطانی فر عصر چهارشنبه به نمایندگی از هیأت دولت با حضور در رضوانشهر و در جمع اعضای شورای اداری شهرستان های رضوانشهر و ماسال بیان داشت: پروژه راه آهن گیلان برای اولین بار در سال 1381 و در زمانی که بنده افتخار خدمت در گیلان را داشتم، طرح شد و استارت خورد.
وی حضور حماسی مردم در صحنه استقبال از رئیس جمهوری و هیأت دولت را موجب سنگین تر شدن وظیفه مسئولان در قبال مردم خواند و به دستور دکتر روحانی به اعضای هیأت دولت اشاره و اضافه کرد: تأکید رئیس جمهوری این است در سفر به شهرستان ها ، وعده هایی به مردم بدهیم که قابلیت اجرایی شدن را داشته باشند.
سلطانی فر بیان کرد: پیگیر مشکلات و خواسته های مردم شهرستان های رضوانشهر و ماسال در دولت خواهم بود و موضوعات مطرح شده در این جلسه را با وزرا درمیان می گذارم.
وزیر ورزش و جوانان در بخش دیگری از سخنانش اظهارداشت: مذاکرات هسته ای و برجام حاصل تلاش سال های زیادی است که حقانیت جمهوری اسلامی ایران به همه جهان ثابت شد و امروز کشورهای اروپایی به این نتیجه رسیده اند که ایران هیچ گونه انحرافی در این راستا نداشته و بخاطر همین در مقابل آمریکایی ها ایستاده اند.
سلطانی فر اضافه کرد: جمهوری اسلامی ایران از هیچ رژیمی ترس و واهمه ندارد و بر سر مسائل دفاعی و موشکی از هیچ جایی دستور نمی گیرد و هرگز در این راستا با کسی مذاکره نخواهد کرد.
فرمانداران رضوانشهر و ماسال، نماینده رضوانشهر، ماسال و تالش در مجلس شورای اسلامی و نیز امامان جمعه رضوانشهر و ماسال و همچنین امام جمعه اهل سنت تالش در این جلسه سخنرانی کردند.
شهرستان رضوانشهر در 70 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع است.
7293/2007/
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.