مدیرعامل منطقه آزاد انزلی از افتتاح بیش از 290 میلیارد تومان پروژه در این منطقه با دستور رئیس جمهور خبر داد.

به گزارش ایلنا از رشت، رضا مسرور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل منطقه آزاد انزلی دقایقی پیش در مراسم استقبال از رئیس جمهور در فرودگاه بین‌المللی سردار جنگل رشت با بیان اینکه یکی از مهمترین پروژه‌هایی که امروز افتتاح می‌شود موضوع ریل است، گفت: با توجه به اهمیتی که ریل برای ایجاد درآمد ارزی برای کشور خواهد داشت مطمئنا در اقتصاد استان و کشور تاثیر گذار خواهد بود.

وی افزود: اگر هرچه سریع تر بنادرمان اعم از بنادر آستار، بندرانزلی و بندر کاسپین را به ریل وصل کنیم کریدور شمال جنوب که سال‌ها بحث اش مطرح است و کریدوری که تحت عنوان کریدور ایران-قزاقستان-چین مطرح است می‌تواند در ایجاد درآمد ارزی و ایجاد درآمد برای مردم تاثیر گذار باشد.

مسرور با بیان اینکه با ورود قطار به گیلان مطمئنا سرمایه گذاری های زیادی در این بخش صورت خواهد گرفت، گفت: افتتاح راه آهن تاثیرات بسیار خوبی در اقتصاد استان خواهد داشت.
 

مدیرعامل منطقه آزاد انزلی با اشاره به اینکه در منطقه آزاد انزلی 4 طرح تولیدی، یک طرح کشاورزی و 6 طرح زیرساختی را افتتاح خواهیم کرد، گفت: مجموع سرمایه گذاری‌ها بیش از 290 میلیارد تومان است که توسط بخش خصوصی انجام شده و  امروز انشا الله با دستور رئیس جمهور افتتاح خواهد شد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.