اخبار مرتبط

گزارش روز شنبه پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان به ایرنا حاکیست، مصطفی سالاری در جلسه مشترک با نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و فرمانداران گیلان در جهت برنامه ریزی برای سفر رئیس جمهوری برگزار، در تشریح جزئیات این نشست بر ضرورت اولویت بندی برای طرح پروژه های قابل افتتاح، نیمه تمام و یا لازم الاجرا در سفر دکتر روحانی تاکید کرد و افزود: باید قبل از سفر آتی رئیس دولت گزارشات لازم برای ارائه به نهاد ریاست جمهوری و وزیران ارسال شود.
سالاری با بیان اینکه برنامه‌ای که به رئیس جمهوری برای سفر به گیلان ارائه می‌شود نتیجه خرد جمعی است، خاطرنشان کرد:باید پروژه هایی که از انتفاع بیشتری برخوردار است و توسعه پایدار را به همراه دارد، در راس برنامه ریزی ها قرار دهیم.
وی پروژه های عمرانی با پیشرفت اجرایی بالا، پروژه‌های نیمه تمام، پروژه‌های اقتصادی و سرمایه‌ای، احداث آزادراه‌ها و نیز پروژه های اشتغالزا را از مهمترین مسائلی خواند که باید در سفر ریاست جمهوری به گیلان مطرح شود.
نماینده عالی دولت در گیلان تصریح کرد: پس از دیدار دکتر روحانی با مردم گیلان محوری‌ترین برنامه سفر هیأت دولت به استان، افتتاح رسمی راه آهن قزوین - رشت و نیز برنامه‌ریزی برای آغاز عملیات اجرایی راه آهن رشت - آستارا و هشت کیلومتر باقی‌مانده آزاده راه قزوین- رشت است.
استاندار گیلان در پایان، سفر رییس جمهوری به استان را فرصت خوبی برای طرح درخواست مصوبه های مورد نیاز در بخش های توسعه ای گیلان دانست و گفت: امید است تا با همفکری و انجام اولویت بندی در ارائه طرح ها رونق و پیشرفت را برای استان رقم بزنیم.
7296/2007
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.