اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا در روز دوم این رقابت ها ، عصر چهارشنبه تیم های والیبال وارنا شهرباران رشت و خوش سیمای آمل در رشت رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت تیم میزبان در یک بازی برتر با نتیجه سه بر صفر حریفش را شکست داد.
تیم والیبال وارنا شهرباران رشت در این دیدار که در سالن تختی مجموعه ورزشی شهید عضدی رشت برگزار شد، موفق شد در سه گیم متوالی با نتایج 25 بر 9 ، 25 بر 21 و 25 بر 12 برابر حریف خود پیروز شود تا شکست روز اول این رقابت ها را به فراموشی بسپارد.
از طرف دیگر تیم والیبال خوش سیمای آمل که در روز اول این رقابت ها توانسته بود تیم قدرتمند باریج اسانس کاشان را با نتیجه سه بر دو شکست دهد، در این دیدار حرفی برای گفتن نداشت و در سه گیم متوالی مغلوب وارنا شهرباران شد.
تیم والیبال وارنا شهرباران رشت در روز اول این رقابت ها، (عصر سه شنبه) در اولین دیدار خود در چارچوب این مسابقات به مصاف تیم شهدای سوادکوه مازندران رفت که در نهایت برابر این تیم متحمل شکست سه بر یک شد.
در گروه دوم رقابت های والیبال زیرگروه کشور، تیم های وارنا شهرباران رشت ، شهدای سوادکوه مازندران ، خوش سیمای آمل ، سهند ایران و باریج اسانس کاشان حضور دارند که به صورت دوره ای و به مدت پنج روز در سالن تختی مجموعه ورزشی شهد عضدی رشت با هم به رقابت خواهند پرداخت.
دور رفت از گروه دوم رقابت های والیبال لیگ زیرگروه باشگاه های کشور به میزبانی تیم شهدای سوادکوه در استان مازندران برگزار شد که تیم باریج اسانس کاشان در رتبه اول و تیم وارنا رشت در مکان دوم گروه خود قرار گرفتند.
در رقابت های والیبال قهرمانی زیر گروه باشگاه های کشور ، 25 تیم در چهار گروه به صورت رفت و برگشت با هم به رقابت می پردازند که در نهایت تیم های اول و دوم مجموع دیدارهای رفت و برگشت به مرحله دوم این رقابت ها صعود خواهند کرد.
7285/2007
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.