اخبار مرتبط

مدیرعامل‌شرکت گاز استان گیلان بیان کرد: علیرغم برخورداری 90.4 درصد خانوارهای روستایی شهرستان تالش از نعمت گاز، گازرسانی به 3 روستای کوهستانی و صعب العبور دیگر در حال اجراست.

به گزارش ایلنا از تالش، حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در بازدید از عملیات اجرایی پروژه خوشه کلات مشایخ در روستای کوهستان خطبه سرا گفت: خوشحالیم که در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی توانسته ایم نعمت گاز را برای بهره‌مندی مردمان خوب و نجیب استان به شهرها و روستاها برسانیم.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان گفت: با اتمام پروژه گازرسانی به 3 روستای بنون، شادمیلرزان و کوهستان خطبه سرا، تعداد 272 خانوار از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده و درصد بهره مندی روستایی شهرستان تالش به 91.2 درصد افزایش می یابد.

 اکبر اظهار داشت: هزینه گازرسانی به این روستاها بیش از 50 میلیارد ریال است و امیدواریم تا پایان بهار سال آینده عملیات گازرسانی به این 3 روستا به پایان برسد.

وی در پایان ضمن تبریک فرا رسیدن چله انقلاب گفت: خوشحالیم که در بخش گاز توانسته ایم یکی از اهداف انقلاب اسلامی که ارائه خدمات به مردم و توزیع عدالت اجتماعی بوده را تحقق ببخشیم.

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.