اخبار مرتبط

مصطفی نودهی پنجشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در گرگان افزود: سال گذشته چهار اردوی خوب در عراق برگزار کردیم و آماده حضور در گرگان بودیم که تاریخ مسابقات تغییر کرد و همین مساله مشکلی در روند تمرینات و آماده سازی تیم ایجاد کرد.
وی با یادآوری اینکه فدراسیون عراق در آن زمان نتوانست خود را با شرایط ایجاد شده وفق دهد، اظهار داشت: تیم کنونی ما که عمدتا بازیکنان 16 تا 20 ساله هستند آمادگی نسبی برای حضور در این رقابت ها دارند اما هنوز به حد مطلوب و ایده آل نرسیده اند.
وی ادامه داد: به همین دلیل از یک هفته قبل اردوی پیش از مسابقات آسیایی را برای آشنا شدن با شرایط آب و هوایی گرگان آغاز کرده ایم و بازیکنان نسبت به گذشته شرایط بهتری دارند.
نودهی گفت: اردوی تیم ملی کبدی مردان عراق از جنبه فنی خوب بوده اما از نظر بدنسازی کمی دچار مشکل هستیم و این مساله کمی کار ما را سخت کرده است.
سرمربی تیم ملی کبدی مردان عراق افزود: در عین حال جوان بودن تیم و کسب تجربه به منظور شرکت در رقابت های 2018 جاکارتا اندونزی برای ما مهم است.
نودهی در خصوص گروه بندی این رقابت ها گفت: حریفان سخت گروه ما را به گروه مرگ تشبیه کرده زیرا هندوستان و پاکستان و حتی تیم ملی ایران هر یک نه تنها در آسیا بلکه در سطح جهان مدعی و مطرح هستند و جنگیدن و مبارزه کردن با آنان بسیار سخت است.
به گزارش ایرنا دهمین دوره رقابت های کبدی مردان و پنجمین دوره مسابقات کبدی زنان قهرمانی آسیا از صبح جمعه سوم آذر 96 در سالن امام خمینی (ره) گرگان آغاز می شود.
3014/2729
*خبرنگار: مجید میهن دوست
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.