• کدخبر: 1391280
  • منبع: mehrnews.com
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام روح الله سلیمانی فرد ظهر پنجشنبه در نشست با معاونان و روسای ادارات این نهاد به صورت ویدئو کنفرانس اظهارکرد: با رعایت توصیه‌های بهداشتی و پروتکل‌های تعیین شده و با توکل و توسل به خداوند و ائمه از مرحله همه گیری شیوع کرونا عبور خواهیم کرد.

وی افزود: این بیماری قطعاً ابتلا و امتحان الهی است و امیدواریم به شایستگی از این مرحله عبور کنیم.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان اضافه کرد: طبق فرموده رهبر انقلاب، بیم حمله بیولوژیک در این بیماری وجود دارد و نظام سلطه و استکبار در مظان آن هستند و احتیاط و پیشگیری‌های لازم ضروری است.

سلیمانی فرد با اشاره به شعار سال به نام جهش تولید، ادامه داد: با توجه به کارکردی که وقف و اماکن متبرکه دارد و همچنین تأکیدات رئیس سازمان اوقاف مبنی بر فعالیت‌های اجتماعی و کم کردن مشکلات اقتصادی مردم، امیدواریم بتوانیم طرح‌های قابل قبول در بخش‌های کشاورزی، دانش بنیان، صنعت، پزشکی، انرژی پاک و غیره که منجر به رونق تولید شود را اجرا کنیم.

وی بیان کرد: اوقاف کما فی سابق با یک عزم و جهش جهادی توان خود را صرف این هدف خواهد کرد تا بتوانیم با قوت و صلابت و ایمان و عقیده اقدامات شایسته ای انجام دهیم.

سلیمانی فرد گفت: هر کار خیری یک باعث و یک مباشر دارد که در اینجا باعث و بانی کار خیر واقفان بوده و سازمان اوقاف مباشر کار خیر است.

وی بیان کرد: همه ادارات باید در تحقق شعار سال تلاش کرده و طرح های اجرایی که قابلیت تحول آفرینی در زمینه های مختلف دارد را معرفی کنند تا ظرفیت های نهفته به فعلیت برسد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
  • کدخبر: 1391280
  • منبع: mehrnews.com
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.