جانشین فرمانده انتظامی گلستان از رهایی گروگان ۱۶ ساله از چنگال آدم ربایان در بندرترکمن خبر داد.

 مسعود فروزان جانشین گفت: راکبان یک دستگاه موتورسیکلت با حضور در یک باشگاه ورزشی نوجوانی را با تهدید و توسل به زور ربوده و فرار کردند که با پیگیری‌های پلیس و پس از رصد سرنخ‌های موجود، سرانجام ماموران موفق شدند ۲ متهم و گروگان را در یکی از پارک‌های شهرستان شناسایی، در عملیاتی ضربتی آدم ربایان را دستگیر و به مراجع قضایی معرفی  کنند.

**

جشن ثبت جنگل‌های هیرکانی با حضور مونسان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی پنجشنبه ۱۴ آذرماه در تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار می شود.

**

مدیرکل بنیادمسکن گلستان با اشاره به تحویل ۲ هزار و ۳۱۹ واحد مسکونی به سیل‌زدگان گفت: ۲۵ هزار و ۱۰۰ خانوار سیل‌زده استان تاکنون یک هزار و ۲۶۰ میلیارد ریال کمک بلاعوض دریافت کردند.

محمد تقی زمانی نژاد اظهار داشت: ‌از ۲۸ هزار و ۴۳۷ مالک خسارت‌دیده‌ که به بانک‌ها معرفی شده‌اند، قرارداد پرداخت تسهیلات با ۲۶ هزار و ۱۱۱ نفر امضا شد.

**

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت  گلستان گفت: امسال ۹۰ پروانه بهره برداری صنعتی در استان صادر شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۳ درصد رشد داشت.

طلوعیان گفت که در این مدت ۵ هزار و ۲۳۱ میلیارد ریال در گلستان سرمایه گذاری شد.

**

فرماندار آق قلا رصد فضای مجازی را در کاهش جرایم انتخابات و تبلیغات زودهنگام نامزدها تاثیرگذار خواند و خواستار تخصیص شعبه ویژه برای رسیدگی به تخلفات انتخاباتی شد.

**

هجدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت در ۴ گروه امتحانی و ۱۵ رشته شامل ترجمه و مفاهیم قرآن کریم، معارف اهل بیت،حفظ قرآن کریم،آموزش های الکترونیک و با هدف سنجش و ارزیابی کمی و کیفی عملکرد آموزشی موسسات و مراکز قرآنی کشور و ایجاد انگیزه در میان مردم به ویژه نوجوانان و جوانان در گلستان برگزار می شود.

**

سومین دوره تربیت مربی کمک های اولیه در گلستان با حضور ۲۵ نجاتگر فعال جمعیت هلال احمر گلستان به مدت ۶ روز در گرگان برگزار شد.

**

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان از پیشرفت فیزیکی ۸۵ درصدی عملیات اجرایی تکمیل فاز اول محوطه سازی میراث جهانی برج قابوس خبر داد و گفت: اجرای حدود ۴ هزار و ۵۰۰ متر مربع سنگ فرش محوطه با آجر ختایی و همچنین اجرای تاسیسات محوطه برج قابوس، از جمله بخش های قابل اجرای این فاز است.

**

 در راستای اجرای طرح نهضت سبز و گرامیداشت و همزمان با روز جهانی معلولین ۵ هزار اصله نهال گونه های جنگلی در اردوگاه توسکستان متعلق به بهزیستی گلستان کاشته شد.

**

کارگاه آموزشی فضای مجازی، آسیب ها و تهدیدهای ناشی از آن با هدف آگاه‌سازی نوجوانان و خانواده‌ها نسبت ‌به آسیب‌های فضای مجازی، امکان استفاده مناسب از این امکانات و تکنولوژی برای رشد کیفیت زندگی در آزادشهر برگزار شد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.