حسن کریمی عصر پنجشنبه در حاشیه بازدید از زمین چمن مصنوعی شهر آزادشهر در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: تعهدات شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور برای ساخت این مکان ورزشی، زمین چمن، پیست دو و میدانی و فنس‌کشی دور محوطه آن بود که تا این لحظه این تعهدات پایان یافته و به مجموعه شهرستان تحویل داده شده‌است.

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور افزود: در چند نقطه از زمین نیاز به اصلاحات جزیی وجود دارد که پیمانکار موظف است تا آنها را نیز هرچه سریعتر مرتفع سازد و تا پایان این موارد سپرده ۱۰ درصدی که به صورت ضمانت از پیمانکار نزد ما وجود دارد تحویل داده نخواهد.

کریمی گفت: براساس تقاضای مسئولان استانی، شهرستانی و نماینده شهرستان، برای تامین روشنایی زمین چمن مصنوعی و استفاده فوتبال‌دوستان از این فضا در شب تصمیم گرفته شد اعتباری بالغ بر پنج میلیارد ریال برای تجهیز این مجموعه به سامانه روشنایی در نظر گرفته شود که بزودی با تخصیص این اعتبار شاهد بهرهمندی محوطه از نور در شب خواهیم بود.

وی با اشاره به بازدید خود از سه مجموعه ورزشی که بوسیله شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور در سه شهر آزادشهر، گمیشان و کلاله در حال اجراست بیان کرد: وضعیت زمین چمن آزادشهر مطلوب و قابل استفاده است و عدم بهره‌مند نشدن ورزشدوستان آزادشهری از این مجموعه به دلیل تامین نشدن نیروی انسانی برای این مجموعه است که بایستی از سوی مسئولان شهرستان انجام شود.

نماینده شهرستان آزادشهر در مجلس شورای اسلامی نیز در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: نداشتن زمین مناسب برای تمرین، اصلی‌ترین دغدغه فوتبالیست‌های آزادشهری بود که این مشکل با احداث زمین چمن مصنوعی مرتفع شده و چنانچه نواقص پایانی کار نیز حل شود مشکلی در خصوص در اختیار قراردادن این مجموعه به ورزشکاران نخواهیم داشت.

علیرضا ابراهیمی افزود: براساس توافقات اولیه با شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور اعتباری بالغ بر پنج میلیارد ریال برای تجهیز زمین چمن مصنوعی آزادشهر به روشنایی موافقت شدد که تلاش خواهیم کرد هفته آینده این اعتبار تخصیص یابد تا بتوانیم با اتمام این پروژه، در دهه مبارک فجر افتتاح کامل این مجموعه ورزشی را برای شهروندان انجام دهیم.

زمین چمن مصنوعی شهر آزادشهر واقع در کمربندی شهید کوهساری با اعتبار ۱۸ میلیارد و ۷۶۰ میلیون ریال از اعتبارات ملی در سال ۹۲ کلنگ زنی شد که در چند مقطع به دلیل تغییر پیمانکار ساخت آن متوقف شد و پس از ۶ سال، مسئولان قول افتتاح کامل این پروژه را در دهه فجر سالجاری می‌دهند.

شهرستان آزادشهر با ۹۶ هزار نفر جمعیت در شرق استان گلستان قرار دارد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.