در این مراسم که امروز پنجشنبه در روستای چنارلی مراوه تپه برگزار شد رییس بنیاد مستضعفان گفت: این نهاد از سال ۹۴ تا ۹۸ در ۱۸ مرحله ۴۱ هزار و ۵۰۰ فقره سند زراعی و مسکونی به مساحت تقریبی ۲۳۵ میلیون متر مربع به ارزش ۶ هزار و ۷۳۵ میلیارد ریال به مردم گلستان واگذار کرد.

پرویز فتاح افزود: در واگذاری اخیر ۲ هزار سند شامل ۸۳۰ سند مسکونی و ۱۱۷۰ فقره سند زراعی به مساحت ۱۱ میلیون و ۶۳۰ هزار و ۸۶۹ متر مربع به ارزش ۷۳۶ میلیارد ریال به صورت رایگان به مردم واگذار شد.

وی با بیان اینکه واگذاری این اراضی در قالب قراردادی به مردم انجام شده و اسناد مالکیت قطعی بحساب نمی آید اظهار داشت: مردم برای دریافت سند قطعی مالکیت باید به ادارات ثبت اسناد مراجعه کنند.

فتاح از مردم درخواست کرد نسبت به تشکیل پرونده برای بهره مندی از اراضی واگذار شده و نیز دریافت سند مالکیت اقدام کنند.

به گزارش ایرنا قرار بود مراسم اهدای اسناد مالکیت در روستای کریم ایشان مراوه تپه با حضور رییس بنیاد مستضعفان برگزار شود که به دلیل فشردگی و طولانی شدن برنامه ها این مراسم در روستای چنارلی برگزار شد و فتاح و استاندار گلستان در ادامه سفر خود برای بازدید از نیروگاه علی آباد کتول به این شهر عزیمت کردند.

همچنین رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی قبل از اهدای اسناد مالکیت در بدو ورود به مراوه تپه همراه استاندار و برخی مدیران کل استانی با حضور در گلزار شهدای این شهر با قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرده و از بیمارستان ۶۴ تختخوابی این شهرستان دیدن کرد.

فتاح در این بازدید با تاکید بر تلاش بنیاد برای بهره برداری سریعتر از بیمارستان علت طولانی شدن عملیات ساخت این پروژه را مشکلات اقتصادی و تورم اعلام کرد و گفت: با این حال بنیاد مستضعفان تلاش می کند با تامین اعتبارات مورد نیاز این پروژه را برای استفاده مردم به بهره برداری برساند.

وی از دستگاه‌ها و نهادهای خدمات رسان مراوه تپه از جمله آب، برق و گاز و شهرداری خواست برای ایجاد انشعاب های مورد نیاز این مرکز درمانی همکاری کنند.

رییس سازمان بنیاد مستضعفان به همراه استاندار گلستان شب گذشته نیز از کارخانه سیما گالیگش بازدید کرد.

۷۴۷۸

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.