منصور طعنه گنبدی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: عملیات احداث این پل بتنی - فلزی که 12 متر عرض و 70 متر طول دارد، دهم شهریور سال 95 آغاز شده بود
وی گفت: برای عملیات اجرایی این پروژه مبلغ 25 میلیارد ریال از منابع شهرداری و استانی پیش بینی شده و قرار بود ظرف دو سال به بهره برداری برسد اما باتوجه به گرانی و تورم این رقم به 40 میلیارد ریال افزایش یافت.
طعنه گنبدی، روان سازی ترافیک و سهولت دسترسی به 50 روستا و مصلی نمازجمعه اهل سنت گنبدکاووس را از مهمترین اهداف احداث پل دوم ورودی این شهر از سمت گدم آباد ذکر کرد.
وی تصریح کرد: عملیات نصب 18 شمع بتی این پل و نصب تیرهای دو دهنه کناری این پل پایان یافته و هم اکنون عملیات نصب تیرهای عرشه دهنه میانی آن درحال انجام است.
شهردار گنبدکاووس گفت: پس از نصب تیرها، آسفالت عرشه پل انجام و بهره برداری از آن حداکثر ظرف یک تا دو ماه آینده آغاز می شود.
شهر گنبدکاووس با افزون بر 160 هزار نفر جمعیت و 28 کیلومتر مربع وسعت، دومین شهر بزرگ استان گلستان است و از سه مسیر ورودی دارای پل پنج دهنه پل بر روی رودخانه های گرگانرود و چهل چای می باشد و پل در دست احداث گدم آباد، ششمین آن محسوب می شود.
/3039/1860
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.