اخبار مرتبط

عیسی افتخاری امروز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت که نیروهای شرکت نفت گلستان با امکانات مورد نیاز در مناطق سیل زده حضور و فعالیت دارند و با تمام قوا مشغول سوخت رسانی هستند.
وی با تاکید بر اینکه سوخت رسانی به قایق ها، خودروهای امداد و نجات، تراکتورها، خودروهای خبری و سایر خودروهایی کاربردی در منطقه بطور رایگان و مستمر در حال انجام است، اضافه کرد: این کار با همکاری فرمانداری شهرستان های خسارت دیده، شورای هماهنگی مدیریت بحران گلستان و حوزه پدافند غیرعامل انجام می شود.
وی افزود: هیچ قایقی بدون سوخت در منطقه از جمله در آق قلا نمی ماند ضمن اینکه هر فروند قایق یک 20 لیتری به صورت آماده در داخل خود ذخیره دارد.
مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه گلستان خاطرنشان کرد: نفتکش ها و تانکرهای سوخت در به قدر کافی در مناطق سیل زده استان مستقر هستند.
افتخاری بیان داشت: در خصوص نفت سفید و گاز مایع هم مشکلی وجود ندارد و سوخت دوم و جایگزین بخش های کشاورزی و راه آهن و سایر بخش ها به مقدار مورد نیاز در استان تامین شده و مشکلی نداریم.
وی در خصوص توییت دکتر آشنا مشاور رییس جمهوری مبنی بر کمی سوخت در گلستان اظهار کرد: اصل مطلب توسط فرد دیگری نوشته شده و برای مشاور رییس جمهور ارسال شده و ایشان هم اصل مطلب را بارگذاری کرده است.
در همین پیوند و بر اساس مشاهدات خبرنگار ایرنا طی روزهای گذشته افزون بر 200 قایق از بندرترکمن و گمیشان توسط داوطلبان، نیکوکاران، صیادان و سایر افراد به آق قلا منتقل تا برای جابجایی مردم از آن استفاده شود.
این قایق ها در شهرهای ساحلی گُمیشان و بندرترکمن که در نزدیکی آق قلا قرار دارد؛ برای اموری همچون ماهی گیری و صید استفاده می شود.
افزایش قایق در آق قلا تقاضا را برای سوخت بیشتر کرده و برخی اهالی گفته اند برای تامین سوخت یکی دو ساعت معطل شده اند با این حال جایگاههای عرضه سوخت اعم از بزرگ و اتاقکی دایر هستند.
3014/2729
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.