شرکت‌های بیمه پرشماری خدمات بیمه شخص ثالث ارائه می‌کنند. برخی از آن‌ها امکان خرید اقساطی در بستر سامانه بیمه بازار را فراهم می‌کنند. باید ببینید که شرکت‌هایی با این ویژگی کدام‌اند و چطور حاضر هستند که این سبک از خرید را برای مشتریان خود فعال کنند. در واقع، میان قوانین و اصولی که بیمه‌گران یا همان شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات بیمه مختلف برای خرید قسطی بیمه شخص ثالث در نظر می‌گیرند، تفاوت‌هایی وجود دارد. پیش از اقدام به خرید باید با مقایسه و بررسی هریک و شرایطشان، درباره این شکل از خرید از آن‌ها اطلاعات کسب کنید.

بدون بیمه شخص ثالث نباید رانندگی کنید. این را تمام راننده‌ها به‌خوبی می‌دانند، اما شاید به‌دلایل مختلف از جمله هزینه خرید خدماتش از زیر تهیه آن شانه خالی می‌کنند. باید بدانید که در صورت بروز حوادث رانندگی و نداشتن بیمه شخص ثالث، امکان بروز خسارت‌های مالی و جانی فراوانی وجود دارد. نگران هزینه‌های خرید بیمه شخص ثالث نباشید و بدانید که امکان تهیه آن به‌شکل قسطی هم وجود دارد. با خرید بیمه شخص ثالث از بیمه بازار می‌توانید به‌راحتی با پرداخت هزینه به‌شیوه اقساطی این فرایند را پشت‌سر بگذارید و مدیریت هزینه‌ها را به‌دست بگیرید. در ادامه درباره این موضوع بیشتر می‌خوانید. چطور در بیمه بازار، بیمه شخص ثالث خودروهای مختلف را به‌شیوه اقساطی انجام بدهید؟

شرایط خرید اقساطی بیمه شخص ثالث

شرکت‌های بیمه پرشماری خدمات بیمه شخص ثالث ارائه می‌کنند. برخی از آن‌ها امکان خرید اقساطی در بستر سامانه بیمه بازار را فراهم می‌کنند. باید ببینید که شرکت‌هایی با این ویژگی کدام‌اند و چطور حاضر هستند که این سبک از خرید را برای مشتریان خود فعال کنند. در واقع، میان قوانین و اصولی که بیمه‌گران یا همان شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات بیمه مختلف برای خرید قسطی بیمه شخص ثالث در نظر می‌گیرند، تفاوت‌هایی وجود دارد. پیش از اقدام به خرید باید با مقایسه و بررسی هریک و شرایطشان، درباره این شکل از خرید از آن‌ها اطلاعات کسب کنید. آگاهی از روند خرید و شرایط، تعرفه‌ها و مبالغ اقساط راه را برای تصمیم‌گیری بهینه باز می‌کند. خرید قسطی برای کسانی مناسب است که بودجه کافی برای پرداخت تمام هزینه خرید بیمه شخص ثالث به‌طور یک‌جا ندارند. با این روش، مدیریت هزینه‌ها راحت‌تر می‌شود و نگرانی بابت تهیه این بیمه اجباری و مهم به‌جای نمی‌ماند.

 

 

خرید قسطی از بیمه بازار

بیمه بازار سامانه‌ای معروف و معتبر است و به شما امکان استعلام‌گیری قیمت و شرایط بیمه شخص ثالث خودروهای مختلف از جمله تیبا، سمند و... را می‌دهد. با واردکردن مشخصات خودرو می‌توانید فهرستی از تمام شرکت‌های بیمه در دسترس را مشاهده و مرور کنید.

تعداد و مبلغ اقساطی که هر شرکت بیمه در نظر می‌گیرد، با دیگری متفاوت است. پیش از انتخاب و خرید در بیمه بازار، شرایط آگاهی از وضعیت هر بیمه‌گر برایتان مقدور است.

با واردکردن اطلاعات هر خودرو، فهرستی متناسب با آن به‌نمایش درمی‌آید. با صرف اندکی زمان و انتخاب گزینه دلخواه، بارگذاری اطلاعات و مدارک لازم در بیمه بازار، فرایند انعقاد قرارداد بیمه شخص ثالث شروع می‌شود و در ظرف چند دقیقه به پایان می‌رسد. باید یادتان باشد که اگر مدارک لازم را اشتباه وارد کنید، این فرایند کمی بیشتر از مدت‌زمان معمولی طول خواهد کشید. به‌طور معمول، روند خرید بیمه اقساطی یا نقدی از بیمه بازار در عرض ۱۵ دقیقه تمام می‌شود.

 

شرایط خرید بیمه شخص ثالث اقساطی چگونه است (1)

 

شرایط خرید اقساطی بیمه شخص ثالث

خرید بیمه شخص ثالث قسطی انواع خودرو از جمله پراید، ۲۰۶ و موارد دیگر در بیمه بازار مقدور است. در بیمه بازار نیازی به ضامن یا ارائه هیچ‌گونه چک و سفته ندارید. برای خرید قسطی در این پلتفرم باید مراحل زیر را طی کنید:

  • اطلاعات خودرو را وارد کنید. فرقی نمی‌کند که خودروی شما پژو پارس است یا هر برندمدل دیگری؛
  • قیمت و تعرفه اقساط هر شرکت بیمه در دسترس را مرور کنید و به تصمیم نهایی برسید؛
  • نوع خرید قسطی را مشخص کنید، مبلغ اولین اقساط را بپردازید و تمام؛
  • با پرداخت آنلاین هزینه، بیمه‌نامه شخص ثالث برایتان صادر می‌شود.

امکان خرید بیمه شخص ثالث خودرو 405 و انواع دیگر ماشین در بیمه بازار وجود دارد. با توجه به قیمت و شرایطی که بیمه‌گران در بیمه بازار اعلام می‌کنند، از این بستر امن و معتبر خرید انجام بدهید و نگران هیچ‌چیز نباشید.

 

مزایای خرید قسطی از بیمه بازار

خرید اقساطی بیمه بازار در شکل‌های دیگر خرید از جمله خرید حضوری هم در برخی شرکت‌های بیمه وجود دارد. بااین‌حال، خرید اقساطی از بیمه بازار که تماماً به‌شکل آنلاین انجام می‌شود، شیرین‌تر و دل‌چسب‌تر خواهد بود.

پلتفرم بیمه بازار بسیار معتبر است و با شرکت‌های بیمه متنوع و متعددی در تعامل و همکاری است. سرزدن به آن و ارزیابی وضعیت شرکت‌های گوناگون هم در عرض چند دقیقه و بدون حتی نیاز به تماس تلفنی پیش می‌رود.

از مزایای دیگر خرید قسطی از آن باید به این‌ها هم اشاره کنیم:

  • سرعت و سهولت تهیه بیمه شخص ثالث؛
  • امکان مقایسه شرایط فروش قسطی شرکت‌های گوناگون؛
  • خرید فارغ از محدودیت‌های مکانی و زمانی.

بعد از اینکه خرید قسطی از بیمه بازار را انتخاب می‌کنید و مبلغ را آنلاین می‌پردازید، در حدود چند دقیقه طول می‌کشد تا بیمه‌نامه‌تان صادر شود. بیمه‌نامه‌ای که صادر می‌شود، شماره و اطلاعات مخصوصی دارد و وجود آن برایتان کافی است.

بااین‌حال، اگر بخواهید امکان درخواست دریافت نسخه کاغذی بیمه‌نامه شخص ثالث هم وجود دارد. بیمه بازار این نسخه را هم به نشانی دلخواهتان می‌فرستد. این فرایند یعنی ارسال بیمه‌نامه کاغذی درب منزل یا هر نقطه دلخواه دیگری برایتان کاملاً رایگان است.

دریافت پشتیبانی از تیم کارشناسان

شمار شرکت‌های بیمه‌ای که با بیمه بازار همکاری می‌کنند، کم نیست. برای همین جهت رسیدن به تصمیم‌گیری نهایی باید حواستان به مرور و مقایسه دقیق گزینه‌های در دسترس باشد. در این مسیر، شاید کمی سردرگم شوید و نیاز به کمک هم داشته باشید. باید بدانید که جای هیچ‌گونه نگرانی وجود ندارد. تیم پشتیبانی بیمه بازار متشکل از کارشناسانی خبره است که برای پاسخ‌گویی به کاربران آمادگی کامل دارند. با تماس‌گرفتن با چنین تیمی می‌توانید به‌راحتی هرگونه پرسش یا مشکلی را مطرح کنید. کارشناسان کاربلد و حرفه‌ای تیم پشتیبانی بیمه بازار، اطلاعات کافی و لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

 خرید قسطی بیمه شخص ثالث از بیمه بازار

با بیمه بازار، استفاده از خدمات بیمه شرکت‌های گوناگون بسیار راحت شده است. نیازی نیست که به شرکت‌ها مراجعه حضوری داشته باشید.  کافی‌ست به سامانه بیمه بازار مراجعه کنید، شرایط بیمه‌های مختلف بیمه‌گران را مرور و با هم مقایسه ‌کنید. در نهایت هم اقدام به خرید ‌کنید. باید ببینید که شرایط فروش قسطی کدام شرکت برایتان مناسب‌تر است. با پرداخت اولین قسط نخست در بیمه بازار، قرارداد منعقد می‌شود و بیمه‌نامه شخص ثالث خودرو در اختیارتان قرار می‌گیرد. چه چیزی از این بهتر؟ راحت، مقرون‌به‌صرفه و به‌سرعت، خودروی خود را بی‌دغدغه و صرف وقت بیمه می‌کنید. عالی نیست؟

 

*** این مطلب در سرویس گزارش آگهی منتشر شده و تبلیغاتی می باشد؛ لذا جماران هیچ توصیه در رابطه با انجام فعالیت فوق ندارد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.