در بیانیه بسیج رسانه کهگیلویه وبویراحمد که روز یکشنبه صادر شده آمده است: یوم الله سیزده آبان روز اعلام برائت و فریاد کوبنده خشم و نفرت و انزجار امت‌های آزاده اسلامی به ویژه ملت مبارز، بیدار و استکبار ستیز ایران اسلامی علیه استکبار آمریکایی است.

این بیانیه افزوده است: سیزده آبان نماد طمع ورزی آمریکا، وابستگی رژیم طاغوت، ایستادگی ایمان متکی به بصیرت، پیش قراولی جوانان همیشه در صحنه و شجاعت و جسارت نسل جوان انقلابی است.

در بیانیه بسیج رسانه کهگیلویه وبویراحمد تصریح شده است: پر واضح است که روند مواجهه نظام سلطه و استکبار با انقلاب اسلامی در یکی از حساس‌ترین و پیچیده‌ترین مراحل خود قرار دارد و با توجه به اقدامات خصمانه نظام سلطه در بدعهدی‌ها و پیمان شکنی‌ها اینک کمتر کسی از ملت بزرگ ایران را می‌توان یافت که با این همه خصومت بتواند به آمریکا اعتماد داشته باشد.

در این بیانیه آمده است: آمریکای جهانخوار امروز تمام ظرفیت های منطقه ای و بین المللی خود را به کار گرفته است تا شاید بتواند کینه چندین ساله خود را از فرزندان عاشورایی امام و رهبری که بارها ضربه شصت آنها را از قلب تهران در لانه جاسوسی تا اعماق خلیج فارس با تمام وجود درک نموده؛  خالی کند.

همچنین در این بیانیه تاکید شده است: دشمن در این راستا از هیچ تلاشی چه مستقیم با اعمال فشارهای اقتصادی و تحریم های خلاف قوانین و حقوق بین الملل و چه غیرمستقیم با نا امن کردن منطقه از طریق به خاک و خون کشیدن هزاران بی گناه غیرنظامی در یمن و ایجاد فتنه در عراق و سوریه و لبنان فروگذار نمی کند.

اصحاب رسانه کهگیلویه و بویراحمد ضمن عمل به وظیفه تخصصی و متعهدانه خود در آگاهی بخشی و تبیین روحیه استکباری شیطان بزرگ و کمک به خنثی سازی جنگ روانی دشمنان ملت بزرگ ایران در تصویر سازی معکوس از وضعیت کشور، از عموم مردم شریف استان  دعوت بعمل می آورد تا در راهپیمایی یوم الله سیزده آبان ماه شرکت نموده و با سر دادن فریاد "مرگ بر امریکا" و "مرگ بر اسرائیل" انزجار خود را از همه ی دشمنی ها و کینه توزی ها علیه نظام و انقلاب اعلام بدارند .

بسیج رسانه کهگیلویه وبویراحمد در بیانیه خود آورده است: رسانه های مختلف استان نیز، همچون گذشته با آمادگی کامل برای پوشش و بازتاب حماسه آفرینی مردم شریف کهگیلویه و بویراحمد، همگام با دیگر قشرهای همیشه در صحنه و ولایتمدار استان در راهپیمایی عظیم یوم الله ۱۳ آبان شرکت خواهند کرد.


 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.