سالار حسین پور روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این نمایشگاه در صورت اتمام قیمت گذاری تمامی اجناس جهت عرضه برای مصرف کنندگان، ۲۳ شهریورماه امسال افتتاح خواهد شد در غیر این صورت این نمایشگاه با تاخیر آغاز به کار خواهد کرد.

وی افزود: بدون شک این تاخیر به سبب رعایت حال شهروندان خواهد بود تا آنها بتوانند با قیمت ۱۰ تا ۱۵ درصد پایین تر از سطح عمومی قیمت ها در بازار کالای مورد نظر خود را خریداری کنند.

حسین پور بیان کرد: تمامی کالا ها و اجناس مورد نیاز مردم در فصل بازگشایی مدارس از جمله کیف، کفش، پوشاک و لوازم التحریر در این نمایشگاه عرضه می شود.

وی عنوان کرد: نمایشگاه پاییزه در قالب افزون بر ۲۲۰ غرفه و زیر نظر اتاق اصناف مرکز استان و با نظارت و کنترل  سازمان صنعت ،معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد برگزار خواهد شد.

رئیس سازمان صنعت ،معدن وتجارت کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: تمامی غرفه داران موظفند قیمت انواع کالاهای خود را به صورت واضح و خوانا در معرض دید بازدیدکنندگان و خریداران قرار دهند و بدون قیمت گذاری کالایی عرضه نخواهد شد.

وی ابراز داشت: در این نمایشگاه همچنین تعدادی از کالاهایی که بتوانند در جهت کمک به تنظیم بازار موثر باشند، به همشهریان ارائه می شود.

 سال تحصیلی ۹۷-۹۸ افزون بر ۱۵۳ هزار دانش آموز دختر و پسر در تمامی مقاطع در کهگیلویه و بویراحمد مشغول به تحصیل بودند.

۹۸۶۸/۶۱۱۰

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.