به گزارش ایرنا،کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال کشور نتیجه دیدار دو تیم فوتبال نفت و گاز گچساران و نیروی زمینی تهران در هفته بیستم رقابت‌های لیگ دسته دوم را به استناد ماده 61 مقررات انضباطی سه بر صفر به سود تیم نیروی زمینی تهران اعلام کرده است.
در این رای حسن عنبریان مربی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران به علت رفتار غیر ورزشی و با توجه به حضور نیافتن در جلسه مقرر شده کمیته انضباطی و ارسال نکردن دفاعیات باشگاه نفت و گاز گچساران یک سال از همراهی تیم نفت و گاز و فعالیت‌های فوتبالی محروم شد.
در بند دیگر این رای آمده است که تیم نفت و گاز گچساران به علت داشتن هفت بازیکن اخطاری و بازیکن اخراجی در این مسابقه به پرداخت 28 میلیون ریال جریمه نقدی و برای پرتاپ بطری آب توسط تماشاگرانش به سمت داور و ورود به زمین که سبب نیمه تمام ماندن بازی شد به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
حسن عوض زاده تدارکات تیم فوتبال نفت و گاز گچساران به علت جنگ لفظی پس از پایان بازی به سه جلسه محرومیت و پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
حمید امانی بازیکن نفت و گاز گچساران که در دقیقه 74 از بازی اخراج شده بود و پس از پایان بازی به زمین مسابقه بازگشته و به علت اعتراض به داور و پرتاپ بطری آب به مدت سه جلسه از همراهی تیم محروم و به پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
جواد آشتیانی مربی تیم نیروی زمینی تهران هم به علت درگیری لفظی با سرمربی تیم حریف و فحاشی به سه جلسه محرومیت و پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
رئیس امور ورزش شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران دوشنبه شب در خصوص این رای به خبرنگار ایرنا گفت: دفاعیات این باشگاه در روز دوم اسفند یعنی چهار روز پس از انجام بازی به فدراسیون فوتبال ارسال شد.
شاهرخ داودی در مورد حضور نیافتن نماینده تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در جلسه دفاع اظهار داشت: دعوت نامه این نشست به موقع ارسال نشده بود.
وی با اشاره به اینکه نفت و گاز گچساران تنها نماینده استان کهگیلویه و بویراحمد در لیگ دسته دوم فوتبال است از هیات فوتبال استان خواست جهت بررسی رای صادر شده و تجدید نظر در این حکم تلاش کنند.
نفت و گاز گچساران تاکنون هشت برد، هشت تساوی و چهار باخت، 21 گل زده، 13 گل خورده و 32 امتیاز کسب کرده است.
نفت و گاز گچساران در فصل 1397-1398 با تیم‌های جهاد نصر سیرجان، استقلال رامشیر، پاس همدان، بعثت کرمانشاه، نیروی زمینی تهران، خیبر خرم آباد، شهدای بابلسر، نفت امیدیه، شهرداری فومن، پرسپولیس گناوه، شهرداری بندرعباس و صبای قم در گروه دوم رقابت‌ها قرار دارد.
تیم‌های چوکا تالش، اتحاد کامیاران، شهرداری بم، مس نوین کرمان، استقلال اهواز، کاسپین قزوین، شهرداری همدان، فولاد نوین اهواز، داماش ایرانیان، مقاومت تهران، سردار بوکان، خوشه طلایی ساوه، راه آهن تهران و ایرانجوان بوشهر در گروه نخست لیگ دسته دوم فوتبال کشور قرار دارد.
از هر گروه یک تیم به صورت مستقیم و یک تیم از طریق پلی آف به لیگ دسته اول فوتبال کشور صعود می‌کنند.
از هر گروه 2 تیم نیز به لیگ دسته سوم فوتبال کشور سقوط خواهد کرد.
اشگاه166 نفت و گاز گچساران با قدمتی 55 ساله یکی از باشگاه‌های فعال و پرطرفدار جنوب کشور است.
8143/1662
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.