سرپرست قرارگاه عملیاتی ابوذر فرماندهی انتظامی استان کرمان از هلاکت یک قاچاقچی در درگیری مسلحانه کاروان خودرویی قاچاقچیان با ماموران یگان تکاوری ۱۱۶ شهرستان کهنوج خبر داد.

سرپرست قرارگاه عملیاتی ابوذر فرماندهی انتظامی استان کرمان از کشف ۲۳۰ کیلوگرم تریاک و هلاکت یک قاچاقچی در درگیری مسلحانه کاروان خودرویی قاچاقچیان با ماموران یگان تکاوری ۱۱۶ شهرستان کهنوج خبر داد.

به گزارش جماران، سرهنگ مهدی توسنگ امروز 13 مرداد ماه با اعلام این خبر اظهار کرد: ماموران یگان تکاوری۱۱۶ شهرستان کهنوج با انجام اقدامات اطلاعاتی از قصد قاچاقچیان برای انتقال یک محموله سنگین موادمخدر به مرکز استان مطلع و با توجه به احتمال عبور این محموله از محور کهنوج-فاریاب در یک نقطه از این محور مستقر شدند.

وی افزود: در ادامه سرنشینان سه دستگاه خودروی پژو عبوری از این محور در مواجهه با حضور ماموران با دور زدن و حرکت خلاف جهت به سمت ماموران آتش گشودند و پس از رویارویی با تعقیب و مراقبت و آتش پر حجم تکاوران پلیس هر یک به سمتی فرار و سرنشینان یکی از خودروها با ادامه تیراندازی به سمت ماموران، بار همراه خود را به بیرون از خودرو پرتاب کردند.

سرپرست قرارگاه عملیاتی ابوذر اضافه کرد: در ادامه این درگیری با سرعت عمل و موضع گیری مناسب ماموران،  یک دستگاه خودروی دیگر قاچاقچیان هم از حرکت باز ایستاد و سرنشینان آن با استفاده از عوارض طبیعی اطراف جاده از دید خارج شدند که ماموران در بازرسی از این خودرو یک قبضه سلاح کلاش با ۳۰ تیر جنگی و در پاکسازی منطقه نیز ۲۳۰ کیلو و ۸۰۰ گرم تریاک کشف کردند.

وی بیان کرد: طی این درگیری سخت و پیچیده یکی از قاچاقچیان مسلح که نقش راه پاک کن این محموله را بر عهده داشت دستگیر و در ادامه مشخص شد یکی دیگر از قاچاقچیان مسلح نیز به هلاکت رسیده است که تلاش ها برای شناسایی و دستگیری سایر قاچاقچیان فراری ادامه دارد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.