به گزارش دریافتی روز پنجشنبه ایرنا، محمد صادق بصیری در آیین تکریم و معارفه  مدیران کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کرمان /ف خدمت در حفظ آثار را توام با اخلاص بالا دانست و گفت: مخلص‌ترین افراد در این مجموعه مشغول کار هستند و هیچ وقت ادعایی هم ندارند، آنچه در این مسئولیت اتفاق می‌افتد به لحاظ کیفی از ارزش بالایی برخوردار است.
 بصیری به جمع‌آوری صدها اثر از شهدا، چاپ ۲۰۰ عنوان کتاب، مسابقات بزرگ قرآنی در استان کرمان افزود: کار عظیمی در بنیاد حفظ آثار استان اتفاق افتاده است و کرمان اسناد بسیار زیادی در حوزه دفاع مقدس دارد.
وی  ادامه داد: کار برای شهدا عبادت است و همه گروه‌ها در این خصوص هم‌پیمان هستند و زمینه در استان فراهم است و امیدواریم این کارها را به کمک هم پیش ببریم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان خاطرنشان کرد: استان کرمان پایلوت رشته دانشگاهی ادبیات پایداری بوده و می‌تواند به قطب کشور در این زمینه تبدیل شود و مقطع دکتری آن را هم راه‌اندازی کنیم.

طی آیینی با حضور جانشین رئیس بیناد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس، محمود مهدوی به عنوان مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمان معرفی شد و از خدمات ۱۳ ساله محمد مهدی ابوالحسنی مدیرکل پیشین تقدیر شد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.