اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، احمد امینی روش در آئین آغاز بهره برداری رسمی از خط انتقال گاز کهنوج - جیرفت و گازرسانی به شهرهای جیرفت، نرماشیر و فهرج و گازرسانی به 78 روستا و شهرک صنعتی جنوب استان کرمان افزود: در ادامه راه توسعه جنوب استان کرمان، آرامش سیاسی از ابتدای کار دولت برای اجرایی و عملیاتی شدن پروژه های دولت پیگیری و محقق شده است.
وی ادامه داد: با وجود تمام محدودیت ها و کمبود اعتبارات، هیچ پروژه ای در این شهرستان تعطیل نشده و به کارگاه راه سازی تبدیل شده است.
وی با اشاره به خدمات انجام شده در بخش های بهداشت و درمان، مسکن، پروژه های آب، برق و مخابرات و غیره عنوان کرد: در ابتدای کار دولت، کرمان را با 20 میلیارد تومان اعتبار تحویل گرفتیم و امروز اعتبارات تملک دارایی این استان به 120 میلیارد تومان است.
امینی روش ادامه داد: امروز در این دولت زنجیره صادرات محصولات زمینی در این شهرستان فراهم شده و صادرات محصولات کشاورزی از این استان شکل گرفته است.
وی با بیان اینکه زیرساخت های جیرفت یکی پس از دیگری تکمیل شده است، گفت: 43 اداره کل، سازمان و نهاد خدمات رسانی به هفت شهرستان جنوبی را انجام می دهد.
فرماندار جیرفت یادآور شد: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی در پنج ماه آینده پنج کارخانه فراوری مس در این شهرستان افتتاح می شود.
امینی روش ادامه داد: ضریب نفوذ شبکه های دیجیتالی در ابتدای دولت یازدهم در جنوب استان کرمان صفر بوده که در حال حاضر به بالای 90 درصد رسیده است.
وی با اشاره به اینکه خشکسالی 25 سال بر ما تحمیل شده است، اظهار داشت: ارائه تسهیلات ارزان قیمت به مردم جنوب استان کرمان یکی از نیازهای این شهرستان ها به شمار می رود.
3029/7440
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.