اخبار مرتبط

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی عصر دوشنبه در حاشیه این آیین به خبرنگار ایرنا گفت: طرح گازرسانی به 78 روستا و شهرک صنعتی جنوب کرمان با اعتبار پنج هزار میلیارد ریال، زمینه بهره مندی مردم جنوب و شرق استان از نعمت گاز را فراهم ساخت.
یحیی کمالی پور افزود: همچنین پست های برق جنوب و غرب استان شامل شهرستان های جیرفت، کهنوج و بافت با اعتبار یکهزار و 780 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
وی ادامه داد: افتتاح طرح آب رسانی و تأمین آب شهر جبالبارز با اعتبار 220 میلیارد ریال از دیگر طرحهایی بود که توسط معاون اول رئیس جمهوری در جنوب استان کرمان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
معاون اول رئیس جمهوری عصر دوشنبه پس از استقبال گرم مردم جیرفت در فرودگاه این شهر، راهی مسجد حضرت رقیه (س) این شهر شد و با مردم دیدار کرد.
اسحاق جهانگیری به همراه تعدادی از اعضای کابینه دولت برای یک سفر دو روزه به استان کرمان عصر امروز (دوشنبه )از طریق فرودگاه جیرفت وارد این استان شد .
جهانگیری علاوه بر طرحهای افتتاحی در جنوب کرمان قرار است فردا چندین طرح صنعتی را در شهر بردسیر و کرمان افتتاح کند و در دومین مجمع ملی سمن های جوانان کشور شرکت کند.
7450/7429/ 5054
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.