به گزارش ایرنا، محمدجواد فدایی روز چهارشنبه در شورای اداری بخش اسماعیلی شهرستان جیرفت افزود: تعداد سهمیه مسکن روستایی بخش اسماعیلی به طور نسبی مطلوب است و پیگیر افزایش تعداد 100 سهمیه برای این بخش هستیم.
وی به گزارش های روسای ادارات شهرستان جیرفت در زمینه خدمات رسانی به مردم اشاره کرد و اظهار داشت: این گزارش ها بیانگر خدمات نظام به مردم این منطقه است.
استاندار کرمان با بیان اینکه همواره منابع، محدود و تقاضا زیاد است تصریح کرد: در اختصاص اعتبارات باید اولویت بندی انجام شود و با کمترین هزینه بیشترین بهره وری را بدست بیاوریم.
وی کمک خیران را نقش مهمی در برطرف کردن مشکلات برشمرد و گفت: زمینه مشارکت خیران را باید فراهم کرد.
فدایی به مشکلات بخش اسماعیلی جیرفت اشاره و تصریح کرد: اعتبار باند دوم مسیر جیرفت - اسماعیلی - فاریاب در سفر رئیس جمهوری به استان کرمان برنامه ریزی شده و امیدواریم با تخصیص این اعتبار، هرچه زودتر عملیات اجرایی طرح آغاز شود.
وی ادامه داد: در زمینه آب روستایی بخش اسماعیلی نیز پیگیر جذب اعتبار برای برطرف کردن مشکل هستیم و برای احداث چاه آب آشامیدنی باید طی چند فاز، این طرح برنامه ریزی و عملیاتی شود.
استاندار کرمان ضمن تشکر از دستگاه های دولتی همچنین بر افزایش همکاری بین ائمه جمعه و مسئولان دولتی در راستای توسعه روز افزون تاکید کرد.
استاندار کرمان در سفر یکروزه خود به شهرستان جیرفت با هیات مدیره خانه مطبوعات جنوب کرمان و امام جمعه این شهرستان دیدار و گفت و گو و در آخرین برنامه کاری خود در شورای اداری بخش اسماعیلی حاضر و به مشکلات مردم این منطقه نیز رسیدگی کرد.
3029/7450/7429
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.