سردار «علی اکبر جاویدان» روز شنبه در جمع خبرنگاران اظهارداشت: پس از مراجعه یکی از شهروندان به کلانتری الهیه در خصوص مفقود شدن پسربچه ۱۰ ساله اش به نام محمد و عدم مراجعت وی به منزل پس از تعطیلی مدرسه، رسیدگی به موضوع در دستور کار گارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: تیمی از اداره جرایم جنایی پلیس آگاهی استان در تحقیقات گسترده خود به این نتیجه رسیدند که پسربچه ۱۰ ساله از سوی فرد یا افرادی ربوده شده و پس از دادن آموزش های لازم به خانواده وی، دامنه تحقیقات خود را برای شناسایی عوامل آدم ربایی آغاز کردند.

سردار جاویدان تصریح کرد: کارآگاهان در تحقیقات خود دریافتند که ۲ نفر با یک دستگاه خودروی برلیانس حوالی منزل این خانواده، وی را سوار خودرو کرده و به نقطه نامعلومی منتقل کرده اند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه ادامه داد: باتوجه به حساسیت موضوع، کارآگاهان پلیس آگاهی جستجوی خود را برای شناسایی مخفیگاه آدم ربایان که ۴۹ و ۳۶ ساله بودند، گسترش داده و در نهایت موفق به شناسایی این مکان در محلی درشهر کرمانشاه شدند.

وی گفت: با شناسایی مخفیگاه آدم ربایان و پس از هماهنگی با مقام قضائی، کارآگاهان در عملیاتی حساب شده و بدون هیچ درگیری موفق به آزادی محمد ۱۰ ساله و دستگیری هر ۲ آدم ربا شدند.

سردار جاویدان با اشاره به تحویل پسربچه ۱۰ ساله به خانواده اش، تصریح کرد: متهمان دستگیر شده در بازجویی ها انگیزه خود را از این کار اختلافات مالی با پدر فرد ربوده شده عنوان کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه همچنین از معرفی هر ۲ آدم ربا به دستگاه قضائی برای صدور احکام لازم خبر داد.

وی در پایان گفت: برخورد پلیس با هرگونه جرم بخصوص جرایم خشنی نظیر آدم ربایی سخت و قاطعانه خواهد بود و تحت هیچ شرایطی اجازه نخواهیم داد عده ای به هر دلیل و بهانه ای امنیت کرمانشاه را با چالش مواجه کنند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.