اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا ، هوشنگ بازوند روز جمعه به همراه جمعی از مدیران کل استان و مسئولان شهرستان از طرح تأمین آب شرب شهر پاوه، تصفیه خانه فاضلاب شماره 2 شهر پاوه، بیمارستان 64 تختخوابی ، پروژه 626 واحدی مسکن مهر و زمین ورزش پاوه بازدید کرد.
وی در ابتدای ورود به به شهر پاوه به دیدار ماموستا ملا قادر قادری امام جمعه این شهر رفت ، در این دیدار امام جمعه پاوه با قدردانی از زحمات استاندار کرمانشاه خواستار تسریع در اتمام طرحهای تأمین آب شرب شهر پاوه، بیمارستان جدید و صدور مجوز تردد مسافر از مرز شوشمی شد.
استاندار کرمانشاه نیز در خصوص عملی شدن خواسته های امام جمعه پاوه قول مساعد داد و گفت: با تمام توان پیگیر حل این موضوعات هستیم.
در ادامه استاندار کرمانشاه از طرح تأمین آب شرب شهر پاوه از چشمه هانی کوان و تصفیه خانه این طرح بازدید کرد و گفت: آب وارد تصفیه خانه شده و نهایتا 10 تا 12 روز دیگر طرح آماده بهره برداری است.
هوشنگ بازوند افزود: پیش بینی ما این است برای افتتاح و بهره برداری از این طرح از وزیر نیرو دعوت کنیم.
وی در ادامه از طرح تصفیه خانه شماره 2 فاضلاب شهر پاوه بازدید کرد و گفت: خوشبختانه این طرح هم بطور کامل تمام شده و آماده بهره برداری است.
استاندار کرمانشاه در ادامه از پروژه 626 واحدی مسکن مهر بازدید کرد و گفت: عملیات ساختمان تقرببا تمام شده اما زیرساخت های آن هنوز تعیین تکلیف نشده است.
بازوند گفت: برای ایجاد زیرساخت های این پروژه مبلغی از سازمان ملی زمین و مسکن گرفتیم و مبلغی هم ما دادیم که در مجموع حدود 12 میلیارد ریال برای این کار گذاشتیم.
وی تصریح کرد: پیش بینی ما برای اتمام کار و بهره برداری از این پروژه حدود خرداد ماه سال آینده است.
استاندار کرمانشاه در ادامه از بیمارستان 64 تختخوابی پاوه بازدید کرد و گفت: عملیات ساختمان بطور کامل به اتمام رسیده و تحویل دانشگاه علوم پزشکی شده است که در حال تجهیز است.
بازوند افزود: برای تجهیز مبلغی حدود 150 تا 200 میلیارد ریال نیاز است که خوشبختانه دانشگاه این تجهیزات را سال گذشته خریداری و تأمین کرده است.
استاندار کرمانشاه اظهار داشت: کار محوطه سازی و ایجاد راه دسترسی بیمارستان هنوز به اتمام نرسیده که برای اتمام این 2 مورد نیاز به اعتبارات مجدد می باشد.
وی دلیل تأخیر طولانی مدت در اجرای این طرح و دیگر طرحهای شاخص شهرستان را جانمایی نامناسب و صعب العبور بودن محل اجرای طرحها عنوان کرد و گفت: بیشتر اعتبار این طرحها برای تسطیح زمین و احداث دیوارهای حفاظتی هزینه شده است.
استاندار کرمانشاه در پایان سفر یک روزه خود از استادیوم فوتبال شهر پاوه بازدید کرد و گفت: این استادیوم نیاز به احداث جایگاه تماشاگران ، پیست دو و میدانی و چمن مصنوعی دارد که مدیرکل ورزش و جوانان استان قول دادند مبلغ 20 میلیارد ریال برای این کار اختصاص دهند.
وی افزود: مقرر شد این طرح تا تیر ماه سال آینده به بهره برداری برسد.
شهرستان پاوه با بیش از 62 هزار نفر جمعیت در شمال غربی استان کرمانشاه قرار دارد.
7448/8066
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.