اخبار مرتبط

جشن درخت آرزوها با هدف جمع‌آوری کمک برای کودکان نیازمند در سنندج برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، محمد رسول شیخی‌زاده با بیان اینکه این مراسم با هدف جمع‌آوری کمک برای کودکان نیازمند و دومین بار در سطح استان کردستان با مشارکت خیران برگزار می‌شود، گفت: با برگزاری این مراسم زمینه برآورده کردن نیازها و آرزوهای کودکان یتیم و محسنین فراهم خواهد شد.

وی افزود: خیران می‌توانند با مشارکت در این کار خدا پسندانه با اهداء کمک‌های خود به‌صورت نقد، کالا و یا در قالب ارائه خدمات در جهت برآورده کردن نیازها و آرزوهای این کودکان در آستانه سال نو کمک کنند.

شیخی زاده افزود: این مراسم امروز شنبه 19 اسفند ماه و در سالن سینما بهمن سنندج ساعت ۲۰:۳۰ و با حضور و مشارکت خیران برگزار می‌شود.

وی ضمن بیان اینکه هم‌اکنون هفت هزار کودک یتیم و محسنین نیازمند تحت حمایت کمیته امداد استان کردستان هستند، گفت: یکی از طرح‌های ارزشمند این نهاد که با هدف حمایت از این کودکان اجراشده است طرح اکرام ایتام و محسنین است.

مدیرکل کمیته امداد استان کردستان بابیان اینکه خیران می‌توانند با تحت حمایت قرار دادن یک و یا چند کودک یتیم و محسنین به‌صورت ماهانه کمک‌های خود را به‌حساب این کودکان واریز کنند، افزود: کودکان محسنین شامل کودکانی می‌شود که به دلیل مشکلات مختلف سرپرست آنها، در تامین مایحتاج زندگی خود ناتوان هستند و نیازمند کمک و یاری خیران هستند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.