اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، خالد جعفری روز پنجشنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی اظهار داشت: برای جوجه ریزی در مرغداری های استان محدودیتی اعمال نمی شود و برای افزایش تولید و کنترل قیمت زمان پرورش مرغ از 90 روز به 75 روز کاهش داده می شود.
وی در خصوص توزیع نهادهای دامی نیز گفت: لازم است نهاده های بخش کشاورزی برای رسیدن به دست تولیدکنندگان واقعی مثل مرغداری ها، کارخانه جات خوراک دام و طیور با هماهنگی سازمان جهاد کشاورزی توزیع شود.
وی با اشاره به اینکه سازمان جهاد کشاورزی و بخش های مرتبط باید در این خصوص نظارت کامل داشته باشند افزود: باید مراقبت ها بیشترشود تا واسطه ها در این خصوص ورود پیدا نکرده و نهاده ها به دست تولیدکنندگان واقعی برسد.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کردستان اضافه کرد: تلاش می شود تا بیشترین سهمیه برای توزیع شکر و برنج در استان اخذ تا توسط اداره کل صنعت، معدن و تجارت در سطح استان توزیع شود.
جعفری اظهار داشت: حمل کود به استان یکی از اولویت های سازمان است و تا اکنون 55 هزار و 500 تن کود اوره وارد استان شده و خرید حدود شش هزار تن توسط سازمان تعاون روستایی و حدود پنج هزار تن توسط شرکت خدمات حمایتی برنامه ریزی شده است.
3034
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.