اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، فرمانده انتظامی استان کردستان در آیین افتتاح دفتر پلیس فتا در دیواندره گفت: چهل سالگی انقلاب اسلامی و مقاومت در برابر استکبار جهانی به رهبری امام راحل و مقام معظم رهبری چشم دشمنان را کور کرده تا نتوانند به این مملکت آسیبی برسانند.
سردار علی آزادی افزود: حضور پر شکوه مردم کردستان در عرصه های دفاع از انقلاب بخصوص راهپیمایی ها پاسخ محکم و دندانشکن به دشمنان در پشتیبانی از نظام و رهبری است.
وی اظهار داشت: در شهرستان های بالای 200 هزار نفر دفتر پلیس فتا دایر می شود اما با پیگیری های زیاد امسال چهار شهرستان استان کردستان با جمعیتی کمتر از این میر به داشتن دفتر پلیس فتا مجهز می شوند.
سردار آزادی اضافه کرد: امروز و به مناسبت دهه مبارک فجر در دیواندره و بیجار این دفاتر راه اندازی می شوند و در دو شهرستان دیگر نیز در آینده نزدیک پلیس فتا فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.
فرمانده انتظامی استان کردستان با اشاره به راه اندازی پلیس فتا در شهرستان ها گفت: هدف از این کار جلب اعتماد مردم و مقابله با جرایم اینترنتی، مالی و جلوگیری از آسیب های اجتماعی و فرهنگی فضای مجازی در جامعه است.
فرمانده انتظامی دیواندره هم در این مراسم گفت: راه اندازی پلیس فتا در دیواندره توجه به مطالبه و خواسته مردم و در راستای امنیت اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی است.
سرهنگ حمیدرضا رضایی افزود: در 10 ماهمنتهی به دی ماه امسال برای سرقت اینترنتی و برداشت غیر مجاز از حساب مردم 85 پرونده تشکیل و متخلفان به مراجع قضایی معرفی شدند که با راه اندازی پلیس فتا کار ماموران انتظامی در این بخش آسان و شناسایی جرایم آسان تر می شود.
شهرستان دیواندره با جمعیت 80 هزار نفری در 85 کیلومتری جنوب غربی شهر سنندج مرکز استان کردستان قرار دارد.
7353/9102
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.