قدرت‌الله بیگلری روز جمعه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: پس از بررسی مشکلات شبکه آب شهر فرادنبه و تامین اعتبار از سوی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، اصلاح شبکه توزیع آب این شهر روند اجرایی به خود گرفت.

وی ادامه داد: در مرحله نخست ۳ کیلومتر از شبکه اصلاح و وارد مدار می‌شود و در مراحل بعدی که در سال آینده آغاز می‌شود تمام شبکه توزیع آب شرب فرادنبه اصلاح و مشکلات به وجود آمده به طور کامل برطرف می‌شود.

بیگلری تصریح کرد: این عملیات به منظور اصلاح لوله‌های فولادی فرسوده و تعویض لوله‌های خراب و جمع‌آوری لوله‌های فرعی فرسوده داخل شبکه انجام می‌گیرد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری چهارمحال و بختیاری، اتمام مرحله نخست اصلاح شبکه شهر فرادنبه را تا پایان سال پیش‌بینی کرد و گفت: قطعی و کدورت موقتی آب در مناطق عملیاتی قابل مشاهده است که با صبر و بردباری مردم برطرف می‌شود.

به گزارش ایرنا، در روزهای ابتدایی آبان ماه امسال افت فشار آب و وجود کدورت آب شرب شهر فرادنبه، اعتراض مردم این شهر را به همراه داشت که به دنبال آن علیرضا طباطبایی مدیر دفتر نظارت بر بهره‌برداری آب شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با بازدید میدانی از شهر فرادنبه، سفیددشت، بروجن و بلداجی مشکلات آب این مناطق را بررسی و تصمیماتی برای رفع این مشکلات گرفته شد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.