اخبار مرتبط

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش چهارمحال وبختیاری گفت: در این دوره از مسابقات که در ۳ رشته پایه شنا، ژیمناستیک و دو و میدانی برگزار می شود از هر استان بیش از ۷۵۰ دانش آموز پسر مقطع متوسطه اول به رقابت می پردازند.

خدایار قاسم پور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: شرکت کنندگان در این رشته ها در ماده های مختلف به مدت ۳ روز با هم به رقابت می پردازند و در پایان تیم های برتر، نفرات برتر، تیم اخلاق معرفی می شوند.

وی با اشاره به شعار امسال مسابقات با عنوان "ورزشکار، دوستدار و حافظ محیط زیست " اظهار داشت: برای نخستین بار در مسابقات ورزش دانش آموزی کشور به تیم برتر در حوزه حفظ محیط زیست نیز کاپ محیط زیست اهدا می شود.

به گفته قاسم پور، در سی و ششمین دوره مسابقات پسران و سی امین دوره مسابقات قهرمانی ورزشی دانش آموزی دختران ۲ هزار و ۵۰۰ نفر از دانش آموزان ، مربیان، سرپرستان، داوران، ناظران و عوامل اجرایی شرکت دارند.

وی گفت:این دوره از مسابقات از ۲۰ تیرماه تا ۳۰ تیرماه در مجموعه ورزشی شهدای دانش آموز شهرکرد و استخر شنای دانشگاه شهرکرد برگزار می شود.

استان چهارمحال و بختیاری با داشتن امکانات و تجیهزات ورزشی مناسب برای چهارمین سال پیاپی میزبان مسابقات قهرمانی دانش آموزان سراسر کشور است.

۷۳۶۰/۲۰۹۷

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.