اخبار مرتبط

رئیس سازمان اورژانس کشور دوشنبه شب در سفر به شهرکرد در دیدار با خانواده دو امدادگر جان باخته سقوط بالگرد امداد هوایی گفت: کادر اورژانس ناجی جان هزاران نفر هستند.
پیرحسین کولیوند دوشنبه شب در دیدار با خانواده 'ستار کاویانی' و 'رسول طاهری' افزود: به فرزندان شما و تکنسین های اورژانس افتخار می کنیم که برای نجات جان مردم و رضای خدا از جان خود گذشتند.
وی به اعزام یک فروند بالگرد جایگزین برای نجات جان مادر باردار در دهدلی اردل اشاره کرد و گفت: نیروهای اورژانس با حفظ روحیه خود در حادثه ای که داغدار بودند ناجی جان مادر و نوزاد شدند.
وی گفت: این امر نشان می دهد که نیروهای کادر اورژانس با کمال جوانمردی و مردانگی ناجی جان مردم هستند.
کولیوند با اشاره به اینکه خلبان این پرواز از بهترین خلبان ها بود و بالگرد از نظر فنی مشکل نداشت، افزود: بالگرد در فاصله 6 دقیقه بعد از پرواز بر اثر برخورد با سیم برق دکل های فشار قوی در ارتفاع 2 هزار پای سقوط کرده است.
هم اکنون 16 هزار نفر در اورژانس کشور مشغول فعالیت هستند که از این تعداد 14 هزار نفر کادر عملیاتی است.
به گزارش ایرنا ،صبح روز دوشنبه یک فروند بالگرد اورژانس 115 برای نجات جان مادر باردار در حال اعزام به منطقه سخت گذر دهدلی بود که در روستای سرتشنیز شهرستان کیار در 35 کیلومتری شهرکرد مرکز استان چهارمحال وبختیاری سقوط کرد که در این حادثه 5 نفر از کارکنان اورژانس و کادر پرواز جان خود را از دست دادند.
7360/2097
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.