یورو ۲۰۲۴

سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا: با آغوش باز منتظر رقیبمان در فینال هستیم

سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا درباره حریف این تیم در فینال یورو 2024 صحبت جالبی انجام داد و اعلام کرد برایش اهمیتی ندارد چه تیمی رقیب آن ها خواهد شد.

لینک کوتاه کپی شد

ورزشی جماران؛ تیم ملی فوتبال اسپانیا در نیمه نهایی یورو 2024 به مصاف فرانسه رفت و پس از گلزنی راندال کولو موآنی، با گل‌های لامین یامال و دنی اولمو به بازی برگشت و جواز صعود به فینال را کسب کرد.

لوئیس دلافوئنته پس از برد تیمش گفت: "ما خوشحالیم، قبلاً خوشحال بودیم که به این نیمه نهایی رسیدیم، اما اکنون خوشحالی بیشتری وجود دارد، به خصوص به دلیل در اختیار داشتن برخی از فوتبالیست‌های استثنایی، خیلی خوشحالم. آن‌ها می‌دانند چگونه بازی‌ها را بخوانند و آن‌ها را به شیوه‌ای استثنایی بازی کنند.

فینال؟ گاهی اوقات باید با تواضع فراوان در ورزش رقابت کنید. می‌دانید که در این مرحله هر تیمی عالی است. این بازیکنان به چیزی منحصر به فرد دست یافته‌اند، می‌خواهیم به تاریخ سازی ادامه دهیم. ما نمی‌خواهیم آرام باشیم و می‌خواهیم انگیزه کافی برای فینال یکشنبه در برلین داشته باشیم.

بازگشت به بازی؟ از نظر دفاعی یک مسابقه عالی بود، ما موقعیت‌هایی برای ضدحمله داشتیم. موقعیت‌های خطرناکی ایجاد کردیم، می‌خواستیم آن‌ها کمی بیشتر خودشان را نشان دهند و فکر می‌کنم در مجموع بازی بسیار کاملی انجام دادیم.

آماده شدن برای فینال؟ ما در حال بازیابی بازیکنان هستیم، آن‌ها در حد خود عالی هستند و تلاش فوق العاده‌ای می‌کنند. الان همه چیز به ریکاوری بستگی دارد. بازیکنانم بسیار سخاوتمند هستند، هر روز به انجام کارهای خارق العاده فکر می‌کنند و هر با تمام قدرتی که دارند تمام تلاش خود را می‌کنند.

حریف اسپانیا در فینال؟ مهم نیست چه تیمی باشد، می‌توانیم مسیری را که در این جام طی می‌کنیم ببینیم، هر دو تیم انگلیس و هلند رقبای بزرگی هستند و با آغوش باز منتظر آن‌ها خواهیم بود. ما می‌خواهیم جام را ببریم.

دیدگاه تان را بنویسید