در گفت وگو با جماران

رکورددار پرتاب نیزه: حکم ریاست که می‌گیرند احساس خدایی می‌کنند!

ملی پوش دوومیدانی ایران گفت: باید در مسابقه ورودی المپیک شرکت کنم اما مدیر کل ورزش و جوانان لرستان کاری نمی‌کند؛ وقتی حکم ریاست می‌گیرند احساس خدایی دارند و خیال می‌کنند تا آخر عمر رئیس باقی می‌مانند.

لینک کوتاه کپی شد

علی فتحی گنجی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی جماران، با گلایه حمایت نشدن از سوی مدیر کل ورزش و جوانان استان لرستان گفت: مسابقات سهمیه المپیک در کشور ترکیه برگزار می‌شود اما می‌گویند باید با هزینه شخصی خودم شرکت کنم. من تنها ورزشکار رکورددار و دارای مدال دوومیدانی استان لرستان هستم اما اداره کل از من حمایت نمی‌کند و ورزشکارانی را مورد حمایت قرار می‌دهد که مسابقه‌ای ندادند و یا هیچ کاری نکردند. من باید در مسابقات شرکت کنم اما توجهی نمی‌کنند و مدیر کل هم که پاسخ تماس را نمی‌دهد؛ حکم ریاست که می‌گیرند احساس خدایی دارند و خیال می‌کنند تا آخر عمر رئیس باقی می‌مانند.

او افزود: اکنون مسابقات قهرمانی کشور هم در پیش داریم اگر نمی‌خواهند حمایت کنند برای استان دیگر مسابقه بدهیم. فدراسیون هم واقعا به هم ریخته است و باید رئیس انتخاب شود چون هر سرپرستی که آمد چنگی زد و نابود کرد. هر استان به هر حال مدیر کل و بودجه خاصی دارد بنابراین باید برای ورزشکاری که می‌خواهد ورودی المپیک بگیرد کار کند.‌  قهرمانی کشور شرکت می‌کنم و ان شاءالله مدال هم بدست می‌آورم اما تا الان خودمان تمرین کردیم؛ چرا مدیر کل کاری نمی‌کند؟ ورزشکار ملی خود را رها کرده و  به قهرمان استان چسبیده است.

رکورددار پرتاب نیزه ایران در ادامه تصریح کرد: هزینه حضور در مسابقات ورودی المپیک 30 تا 40 میلیون تومان می‌شود اما هیأت استان و مدیر کل به من که 10 سال عمرم را برای ورزش گذاشتم و مدال‌های مختلفی کسب کردم می‌گویند نداریم و خودت هزینه کن بعد به یکی از ورزشکاران برای حضور در مسابقه سطح پایین 150 میلیون تومان دادند. اگر قرار است خودم هزینه را پرداخت کنم پس مدیر کل و هیأت استان چه کاره هستند؟

علی فتحی گنجی در پایان صحبت‌های خود گفت: قبل از این که مدیر  کل شوند با همه خوب هستند بعد که مهر ریاست می‌گیرند جواب کسی را نمی‌دهند. می‌گویند خودت کار کن برای مسابقه هزینه کن؛من چقدر  با تاکسی  کار کنم؟ اگر دوست ندارند کاری برای من انجام بدهند بگویند برو تو را نمی‌خواهیم من هم بدون دلخوری می‌روم.

 

دیدگاه تان را بنویسید