طارمی: با بازی خوبمان مردم را دوباره با فوتبال آشتی دادیم!

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران اظهارنظر جالب توجهی بعد از بازی با ازبکستان داشت.

لینک کوتاه کپی شد

ورزشی جماران؛ مهدی طارمی پس از تساوی مقابل ازبکستان گفت: همانطور که قلعه نویی کامل و جامع توضیح داد، شرایط این مسابقه متفاوت بود. پرواز خیلی سخت داشتیم. بدون تمرین نداشتن‌ها و مشکلات و اتمام فصل بازی کردن کمی سخت بود. تنها نکته مثبت امروز این بود که ما بازی خوبمان در یکی دو سال نشان دادیم، می‌توانیم دوباره مردم را با فوتبال آشتی بدهیم. تماشاگران زیادی به ورزشگاه آمده بودند، از آنها هم تشکر می‌کنم هم عذرخواهی. شاید نتوانستیم انتظاراتشان را برآورده کنیم.

مهاجم تیم ملی گفت: ما اهداف خودمان را برای آینده داریم. ما توانستیم پس از سال‌ها هواداران را برای بازی‌های ملی به ورزشگاه‌ها بکشانیم. موقعی که اسکوچیچ سرمربی تیم بود، در مقدماتی جام جهانی ما یک مساوی اگر می‌آوردیم حذف می‌شویم ولی الان با اقتدار به مرحله بعدی صعود کردیم. 2 بازی مقابل تیم خوب ازبکستان مساوی کردیم. این نشان می‌دهد در این یکی دو ساله، برنامه و اهداف ما خوب پیش رفته است. تیم ما به زمان نیاز دارد به خاطر این تغییر نسلی که انجام شده و شما باید صبورتر باشید.

وی گفت: با اینکه خیلی از بازیکنان رفته‌اند ولی تیم ملی هنوز شرایط خوبش را دارد. از لحاظ نتیجه گیری تا به حال خوب انجام داده‌ایم و اگر بیشتر صبور باشیم، فکر می‌کنم می‌توانیم دل هواداران را خوشحال کنیم.

طارمی در خصوص این بازی گفت: به خاطر آن شرایط نتوانستیم خوب بازی کنیم، از طرفی ازبکستان نیز تغییراتی داشت و به خاطر آن شرایط نیز کمی زمان برد. در نیمه دوم با آنالیزهای کادرفنی شرایط را به نفع خودمان عوض کردیم، یک سری موقعیت‌ها خلق کردیم و می‌توانستیم به گل برسیم. فکر می‌کنم در نهایت این فصل، فصل فوتبالی که آخرین بازی، بازی تیم ملی بود، با خوبی و خوشی به پایان رسید.

 

دیدگاه تان را بنویسید