نویدکیا: پرسپولیس بهترین تیم هجومی ایران است

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: بازی با پرسپولیس برای شخصیت ما خیلی مهم است.

لینک کوتاه کپی شد

ورزشی جماران؛ محرم نویدکیا، سرمربی مس رفسنجان ظهر جمعه در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس گفت: همه حساسیت‌های این بازی را می‌دانند. بازی هفته آخر است و فوق‌العاده مهم است و برای ما هم مهم است. شاید بگویند ما تاثیری در جدول نداریم اما از نظر شخصیتی برای ما مهم است که بازی خوبی انجام دهیم جدا هر نتیجه‌ای که اتفاق می‌افتد باید تمام تلاش‌مان را بکنیم که بازی خوبی انجام دهیم.

او ادامه داد: پرسپولیس در هفته‌های گذشته فوق‌العاده نتایج خوبی گرفتند و کیفیت خیلی خوبی از خود نشان دادند و این می‌تواند کار را برای ما سخت می‌کند. در فاز هجومی بهترین تیم ایران هستند و گل‌های زیادی در نیم فصل دوم زده‌اند.

سرمربی مس رفسنجان، درباره این که تیمش همیشه هجومی بوده و این که تاکتیک تیمش مقابل پرسپولیس تغییر می‌کند یا خیر؟ گفت: هیچ‌وقت به‌خاطر تیم‌های دیگر ساختار تیم را تغییر نمی‌دهیم. ما فقط به دنبال نشان دادن کیفیت خودمان هستیم و برای ما فرقی ندارد که بالای جدول چه اتفاقی می‌افتد و فوتبالی که دل‌مان می‌خواهد را انجام می دهیم.

وی درباره تاثیر نتایج این تیم در ادامه کار او در مس رفسنجان خاطرنشان کرد: طبیعی است تاثیر دارد. هفته پیش به استقلال خوزستان باختیم. خیلی بهانه می‌توانستم بیاورم. تیم من به‌خاطر شرایط اقتصادی که دارد ۷ ساعت با اتوبوس به انزلی رفت. تا از رختکن بیرون بیاییم ۱۱ شب شد، تا تیم غذا بخورد یک شب راه افتادیم ساعت ۶ صبح رسیدیم. تیم اصلا نخوابید، بعد هم ساعت ۳ بعد از ظهر به کرمان پرواز کردیم بعد با اتوبوس به رفسنجان رفتیم. به همین خاطر تیمم شادابی لازم را مقابل استقلال خوزستان نداشت. همه این‌ها بحث‌های مالی است و ما کماکان دچار این مشکلات هستیم. به انداره کافی درباره این مسائل صحبت کردم و دیگر زشت است صحبت کنم. با این شرایط دیگر نمی‌توانم به آن‌ها کمک کنم.

او درباره امیدواری استقلالی‌ها به عملکرد مس رفسنجان مقابل پرسپولیس گفت: می‌دانم برخی شماها استقلالی یا پرسپولیسی هستید. من فقط به کیفیت تیم خودم کار دارم و فقط درباره تیم خودم حرف می‌زنم. ما سعی می‌کنیم تا آن‌جایی که می‌توانیم با کیفیت و جذاب بازی کنیم و بعد هم دنبال نتیجه باشیم.

نویدکیا درباره شخصیت مورد تحسین خود در مربیگری گفت: در ۲ سالی که در سپاهان بودم روزهای سختی داشتم. سعی کردم چیزهایی که برای آینده خودم ترسیم کردم ادامه بدهم. از روز اول که سپاهان آمدم هیچوقت درباره داوری حرف نزدم. شاید مقداری یک سرمربی جاهایی از کوره در برود و یک چیزهایی طبیعی است. سعی می‌کنم بازی که تمام می‌شود همه چیز را فراموش کنم و دنبال حل مشکلات تیمم باشم.

وی درباره استراتژی تیمش در بازی فردا مقابل پرسپولیس گفت: ما جلوی تراکتور هم در جام حذفی نیمه اول عقب بازی کردیم. نسبت به شرایط بازی استراتژی خودمان را داریم. من همیشه تیم هجومی را دوست دارم اما در فوتبال شرایطی رخ می‌دهد که باید برنامه‌ریزی متفاوتی داشته باشیم تا به مشکل نخوریم.

دیدگاه تان را بنویسید