عکس و ویدیو| همه چیز از شب جنجالی دیبو در فرانسه با دو کارت زرد و بدون اخراج!

دیبو در شب جنجالی خود در فرانسه با وجود دریافت دو کارت زرد از زمین مسابقه اخراج نشد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، امیلیانو مارتینس روزهای درخشانی را پشت سر می‌گذارد. کمتر از یک هفته پیش او در بازی استون ویلا مقابل آرسنال در ورزشگاه امارات با واکنش‌های زیبا مرد اصلی تیمش در پیروزی ۲-۰ بود.

چهارشنبه تیم اونای امری در بازی برگشت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ کنفرانس مقابل لیل قرار گرفت تا از پیروزی ۲-۱ در دیدار رفت دفاع کند. در دقیقه ۳۹ بازی مارتینس به دلیل وقت‌کشی و و تحریک هواداران حریف با کارت زرد جریمه شد. این در حالی بود که لیل موفق شده بود در دقیقه ۱۵ به گل اول برسد و بازی را در مجموع مساوی کند.

نیمه دوم هم با برتری لیل آغاز شد. در دقیقه ۶۷ بنجامین آندره بازی را ۲-۰ کرد تا تیم فرانسوی در آستانه صعود قرار بگیرد. با این حال متی کش در لحظات پایانی بازی استون ویلا را از حذف نجات داد و بازی را مساوی کرد.

تلاش‌های دو تیم برای رسیدن به مرحله نیمه‌نهایی در وقت‌های اضافه هم ادامه داشت اما هیچکدام نتوانستند گلی به ثمر برسانند تا بازی به ضربات پنالتی کشیده شود.

با آغاز ضیافت پنالتی‌ها، شب درخشان دیبو مارتینس هم آغاز شد. او پنالتی‌های اول و پنجم لیل را مهار کرد تا تیمش را به مرحله نیمه‌نهایی لیگ کنفرانس ببرد.

2012557

جالب‌ترین اتفاق اما صعود استون ویلا نبود. قانونی بود که به کمک تیم امری و مارتینس آمد. او قبل از پنالتی پنجم لیل، به دلیل هیس نشان دادن به هواداران حریف با کارت زرد دوم جریمه شد اما به دلیل قانونی که کارت زرد در جریان پنالتی‌ها را از کارت زرد در ۱۲۰ دقیقه جدا کرده است، مارتینس با دو کارت زرد در زمین ماند و نقش اول صعود تیمش شد.

هواداران فرانسوی از زمان فینال جام جهانی 2022 هنوز حرکات و رفتار مارتینس را به یاد دارند و این دلیل اصلی درگیری میان دیبو و آن ها بود.

دیدگاه تان را بنویسید