صحبت پرسپولیسی ها در پایان دربی 103

صحبت های بازیکنان پرسپولیس بعد از دربی 103 را در این خبر بخوانید.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، صحبت های بازیکنان پرسپولیس در پایان دربی 103 پایتخت را در ادامه می خوانید.

سروش رفیعی هافبک تیم فوتبال پرسپولیس، پس از تساوی بدون گل سرخابی‌ها در داربی ۱۰۳ گفت: در کل این بازی به من نچسبید، با وجود اینکه فرصت‌های بهتری نسبت به استقلال داشتیم اما در نهایت این نتیجه بیشتر دلخواه استقلال بود و به بازیکنان خوب این تیم و آقای نکونام خداقوت می‌گویم. امیدوارم در ادامه بتوانیم اختلاف امتیاز را جبران کنیم و صدرنشین شویم.

او درباره دلیل کم موقعیت بودن بازی نیز گفت: فکر می‌کنم با توجه به شکل بازی که آقای نکونام برای این مسابقه انتخاب کرده بودند و فشردگی زیادی در دفاع از زمین خودی داشتند، باعث این شرایط شد. البته باید بگویم که خیلی هم خوب این کار را در فاز دفاعی انجام دادند. ما هم سعی کردیم با بازیکنان خلاق موقعیت ایجاد کنیم که چند موقعیت خوب هم داشتیم اما در نهایت بازی مساوی شد. از هواداران تشکر می‌کنم که به استادیوم آمدند و ای کاش بازی گل داشت تا هیجان بیشتر می‌شد.

هافبک پرسپولیس درباره صحنه مشکوک به پنالتی نیمه اول بر روی عیسی آل‌کثیر نیز گفت: من صحنه را ندیدم.

رفیعی در پاسخ به این سوال که آیا وجود VAR زیبایی بازی را بیشتر کرد؟ توضیح داد: بازی با صحنه و موقعیت گل زیاد حساس و زیبا می‌شود اما در نهایت وجود VAR برای فوتبال ما نیاز است. باید در همه بازی‌ها و استادیوم‌ها باشد.

او درباره افت کیفیت بازی در نیمه دوم نیز گفت: ما در کل بازی تلاش داشتیم تا موقعیت‌سازی کنیم و بازی را ببریم. تیم استقلال خیلی خوب کارهای دفاعی را انجام داد و نمی‌شد بی‌محابا حمله کنیم. ما میخواستیم با مالکیت توپ موقعیت ایجاد کنیم و متاسفانه موقعیت‌های ما گل نشد. می‌شد در نیمه دوم به گل برسیم اما در نیمه اول موقعیت‌های بهتری داشتیم. 

رفیعی درباره پرتاب بطری توسط هواداران نیز توضیح داد: به هر حال داربی است و این اتفاقات همیشه هست. یک اتفاق معمولی است.

دانیال اسماعیلی‌فر دفاع راست پرسپولیس، پس از تساوی تیمش با استقلال در داربی ۱۰۳ گفت: به نظرم بازی کم موقعیتی بود اما رفته رفته بهتر شدیم و به نظرم می‌شد که برنده باشیم.  به نظر من در بدترین حالت، تساوی، عادلانه‌ترین نتیجه بود.

 

امید عالیشاه پس از تساوی بدون گل دربی 103، گفت:‌ شرایط خوبی داشتیم و مستحق برد بودیم اما از موقعیت‌های خود استفاده نکردیم. هرچند توپ و میدان در اختیار ما بود. وی افزود: وقتی تیم مقابل با 5 دفاع بازی می‌کند، باید موقعیت‌های کم خود را تبدیل به گل کنید اما متاسفانه این اتفاق نیفتاد و شرمنده هواداران شدیم. کاپیتان تیم پرسپولیس درمورد صحنه مشکوک روی عیسی آل کثیر در نیمه اول، توضیح داد: اگر برعکس می‌شد، داور پنالتی می‌گرفت. هیچ شکی هم روی این موضوع ندارم.

مهدی ترابی پس از تساوی بدون گل پرسپولیس مقابل استقلال در دربی 103 گفت: بازی خوبی انجام دادیم. ما آمده بودیم که سه امتیاز را بگیریم، اما توپ‌های‌مان به گل نرفت. تیمی که برای سه امتیاز تلاش می‌کرد، ما بودیم، اما به آن نرسیدیم.

وی درباره بازی تدافعی استقلال گفت: طبیعی بود، چون استقلال نمی‌خواست بازنده شود و فشرده دفاعی بازی می‌کرد و ما هم هر چه زدیم، به در بسته خورد و نتوانستیم سه امتیاز را بگیریم.

ترابی درباره صحنه مشکوک خطای پنالتی روی آل‌کثیر گفت: ما هنوز صحنه را ندیدیم، اما خُب مشکوک بود. اگر بوده باشد و نگرفته باشند که ... . به هر حال گذشته است.

هافبک پرسپولیس تصریح کرد: مشکلی در بازی نبود، اما چون استقلال فشرده بازی می‌کرد، نشد که کاری کنیم. دو سه موقعیت هم داشتیم که به گل نرسیدیم.

وی درباره پرتاب اشیا در زمان زدن ضربه کرنر گفت: طبیعی است. بازی دربی همیشه همین است و استقلالی‌ها هم به سمت دیگر می‌رفتند، همین بود.

 

حسین بادامکی معاون باشگاه پرسپولیس پس از تساوی بدون گل پرسپولیس و استقلال در دربی 103 گفت: فکر می‌کنم بازی خوبی بود، به ویژه از سمت تیم ما. به جز دقایق ابتدایی نیمه اول، سایر دقایق بازی در اختیار ما بود و استقلال حتی به زمین ما هم نرسید. ما موقعیت‌های خوبی داشتیم. به کادر فنی و بازیکنان خسته نباشید می‌گویم، اما ناراحتم از اینکه به آن حقی که امروز داشتند، نرسیدند، چون حق‌شان سه امتیاز بود.

وی درباره احتمال جذب مهاجم خارجی گفت: بازیکنانی که روی نیمکت داشتیم، بازیکنان خوبی هستند، به ویژه بابایی که اخیراً اضافه شده است، کیفیت خوبی دارد. فکر می‌کنم اگر بیشتر به او اعتماد شود، می‌تواند جای خود را در تیم باز کند. تیم دنبال مهاجم است. اوسمار هم پیگیر مهاجم است و باشگاه نیز تلاش می‌کند تا بازیکنی را اضافه کنیم که به کیفیت تیم‌مان اضافه کند و خدای نا کرده مثل قبلی‌ها نشود و این بار اتفاق مثبتی برای تیم بیفتد و مشکل را حل کند. ما نباید شتاب‌زده عمل کنیم. فرصت خوبی در این تعطیلات هست تا ان‌شاءالله تصمیم خوبی بگیریم و اگر بازیکن باکیفیتی در بازار بود، بتوانیم جذب کنیم.

بادامکی درباره صحنه مشکوک به پنالتی روی عیسی آل کثیر در نیمه اول گفت: با توجه به اینکه تلویزیون هم صحنه آهسته آنچنانی نشان نداد، من صحنه را ندیدم. فیلترشکنم نیز کار نکرد تا فیلم آن صحنه را در فضای مجازی ببینم و به همین دلیل نمی‌توانم تحلیل درستی انجام بدهم.

معاون باشگاه پرسپولیس در واکنش به اینکه آن صحنه با تصمیم VAR هم پنالتی اعلام نشد، گفت: نیم‌فصل اول هم از VAR ضربه خوردیم و می‌شود گفت که VAR را با این تصمیماتی که در بازی نیم‌فصل اول گرفته شد، قبول نداریم.

دیدگاه تان را بنویسید