فصیحی سهمیه جهانی دارد اما شانس مسابقه نه!

در حالی که فرزانه فصیحی سهمیه رقابت های جهانی داخل سالن را دارد اما اعزام او در هاله ای از ابهام قرار دارد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس و به نقل از تسنیم؛ فدراسیون جهانی دوومیدانی اسامی نفرات حاضر در لیست اولیه مسابقات دوومیدانی داخل سالن قهرمانی جهان به میزبانی اسکاتلند را اعلام کرد؛ رویدادی که قرار است طی روزهای اول تا سوم مارس (11 تا 13 اسفند) با حضور 651 ورزشکار برگزار شود.

فرزانه فصیحی ملی‌پوش کشورمان تنها نماینده ایران در این مسابقات است و نامش در بین دوندگان دوی 60 متر قرار دارد، اما شانس کمی برای حضور در رقابت‌ها دارد.

محمد مشهدی یاری سرپرست دبیری فدراسیون دوومیدانی گفت: ما نزدیک به دو ماه قبل برای کسانی که شانس حضور داشتند، درخواست ویزا کردیم، اما آن زمان خبری از دعوت‌نامه نبود و بالطبع کاری انجام نشد. با این وجود دعوت‌نامه رسمی برای فصیحی روز 13 فوریه (13 روز قبل) از سوی فدراسیون جهانی صادر شد و ما اقدام لازم را در این باره انجام داد، اما سفارت بریتانیا برای 2 ماه دیگر وقت داد که این خیلی دیر بود؛ چون مسابقات روز جمعه آغاز می‌شود. مسئولان مربوطه در فدراسیون صبح امروز یک بار دیگر به سفارتخانه رفته‌اند تا رایزنی دوباره‌ای در این خصوص داشته باشند. همچنین با مدیران بخش بین‌الملل وزارت ورزش هم هماهنگی شده و راهنمایی‌های لازم از آنها گرفته شده است. به هر حال منتظر هستیم تا ببینیم چه نتیجه حاصل خواهد شد.

 با توجه به فاصله کم تا جلسه فنی مسابقات جهانی که روز پنج‌شنبه است، بحث حضور فصیحی در این رویداد بسیار سخت به نظر می‌رسد. در این جلسه فنی لیست قطعی نفرات شرکت کننده مشخص می شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید