کلینزمن دلیل خنده مشکوکش را گفت!

سرمربی تیم ملی فوتبال کره جنوبی می گوید دلیل لبخندش فرار از قرعه ژاپن نبوده است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ کره جنوبی در آخرین دیدار از مرحله گروهی رقابت‌های جام ملت‌های آسیا برابر مالزی به میدان رفت و در کمال ناباوری با این تیم به تساوی 3-3 رسید. همین موضوع باعث شده که تئوری‌های توطئه بسیاری درباره احتمال تبانی کره جنوبی با حریف برای رویارویی با حریفی نسبتا آسان‌تر در مرحله یک هشتم این مسابقات مطرح شود و فشار روی این تیم به شکل قابل توجهی افزایش پیدا کند.

بسیاری معتقد بودند که کلینزمن به هیچ وجه دوست نداشت که در این مرحله با تیم ملی ژاپن روبرو شود و به همین دلیل از تساوی برابر مالزی راضی بود و دلیل لبخند زدنش در طول این بازی هم همین بود.

این مربی آلمانی دقایقی قبل در نشست خبری پیش از بازی برابر عربستان حضور پیدا کرد و با سوالی در همین باره روبرو شد و در پاسخ گفت:« من هیچ قصد و نیت مشخصی نداشتم که بخواهم از رویارویی با ژاپن اجتناب کنم. هدفم صرفا این بود که به عنوان صدرنشین گروه به مرحله بعدی صعود کنیم.

در جریان بازی برابر مالزی، ما 85 درصد مالکیت توپ را در اختیار داشتیم و فکر می‌کنیم نزدیک به 30 کرنر زدیم. با این حال، این نگرانی وجود داشت که نتوانیم بازی را آنطور که دوست داشتیم تمام کنیم. این واقعیت بود که من را به خنده انداخت.»

 

دیدگاه تان را بنویسید