جام ملت های آسیا 2023| سرمربی فلسطین ایران را صدرنشین کرد

سرمربی فلسطین، ایران را سرگروه قطعی گروه C جام ملت های آسیا معرفی کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، تیم ملی فوتبال فلسطین در نخستین بازی خود در مرحله گروهی جام ملت های آسیا به مصاف ایران رفت و با نتیجه ۴ بر یک شکست خورد.

مکرم دبوب سرمربی  تیم ملی فوتبال فلسطین در نشست خبری بعد از بازی گفت: بدون شک از این گروه ایران به عنوان تیم نخست به دور بعد صعود خواهد کرد و تیم های امارات، فلسطین و هنگ کنگ برای صعود به عنوان تیم دوم شانس مساوی دارند. دیدار بعدی ما برابر امارات بسیار حساس است و نهایت تلاش خود رابه کار می گیریم تا در این بازی به پیروزی دست پیدا کنیم و راهی دور بعد شویم. باوجود آنکه شکست سنگینی را متحمل شدیم اما  از عملکرد بازیکنان رضایت دارم. به نظرم سطح بازیکنان فلسطین پیشرفت کرده است و می‌توانیم در دیدارهای بعدی عملکرد خوبی از خود نشان دهیم.

سرمربی فلسطین افزود: بازی سختی بود. ایران یک تیم قوی و باتجربه و از مدعیان اصلی قهرمانی است. آنها بازیکنان شاخص و سرشناسی در ترکیب  خود داشتند. شور و هیجان زیادی که بازیکنان ما داشتند باعث شد تا در ابتدای بازی تمرکز لازم را نداشته باشیم و دروازه ما باز شود. در ابتدا به دنبال این بودیم که فضاها را ببندیم اما همچنانکه گفتم نبود تمرکز در چنین بازی ها باعث می‌شود تا تیم تاوان پس دهد. این بازی را فراموش می‌کنیم و نهایت تلاش خود را به کار می‌گیریم تا در بازی های بعدی جبران کنیم.

او در پایان گفت: از همه تماشاگران و حاضران در ورزشگاه از هواداران قطری گرفته تا فلسطینی و ایرانی که از ما حمایت کردند تشکر می کنم. آنها از آرمان مردم فلسطین دفاع کردند. امیدوارم در دیدارهای بعدی هم که برای ما بسیار مهم هستند به حمایت خود ادامه دهند تا ما بتوانیم نتایج لازم را کسب کنیم و ان شاء الله به دور بعد صعود کنیم.

 

یاسر حمد، بازیکن فلسطین پس از بازی با ایران گفت: می‌دانستیم تیم ملی ایران یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در جام ملت‌ های آسیا هستند. آنها بازیکنان بزرگی دارند که در اروپا بازی می‌کنند. ما تلاشمان را کردیم ولی متاسفانه خیلی زود گل خوردیم و حالا قصد داریم که ریکاوری خوبی داشته باشیم و برای مسابقه بعدی خودمان را آماده کنیم. می دانیم بازی سختی مقابل امارات داریم ولی برای صعود به 3 امتیاز آن بازی نیاز داریم. بازی سختی با ایران داشتیم ولی باید سرمان را بالا بگیریم و برای مسابقه بعدی آماده شویم. باید به خودمان اعتماد داشته باشیم.

حمد در خصوص حمایت هواداران ایرانی نیز اظهار داشت: ما از همه تماشاگران ایرانی تشکر می‌کنیم. همه می‌دانند که چه اتفاقی در فلسطین می‌افتد. زمان سختی را تجربه می‌کنیم و از شما به خاطر حمایتتان تشکر می‌کنیم.

 

دیدگاه تان را بنویسید