رستگاری اینتر در دقیقه 90!

اینتر با پیروزی مقابل ورونا قهرمان نیم فصل ایتالیا شد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ دیدارهای دومین روز از هفته نوزدهم (هفته پایانی نیم فصل نخست) سری A امروز (شنبه) با مصاف تیم‌‌های هلاس ورونا و اینتر در شهر میلان و ورزشگاه سن‌سیرو آغاز شد که این بازی با برتری 2 بر یک اینتر میزبان به پایان رسید.

اینتر ابتدا با گلزنی لائوتارو مارتینس در دقیقه 13 از حریف خود پیش افتاد اما در ادامه توماس هانری در دقیقه 74 گل تساوی را برای هلاس ورونا به ثمر رساند. با این حال داویده فراتسی در دقیقه 3+90 گل دوم را برای نراتزوری زد و دوباره این تیم را پیش انداخت. VAR می‌‌توانست جشن اینتری‌ها را خراب کند؛ چرا که در دهمین دقیقه از وقت‌‌های تلف شده یک پنالتی به سود هلاس ورونا اعلام کرد هرچند این اتفاق رخ نداد چرا که هانری این پنالتی را به هدر داد. همچنین تیم میزبان در دقیقه 5+90 با اخراج دارکو لاتزوویچ 10 نفره شد.

با این نتیجه اینتر 48 امتیازی شد و حاشیه امنیت خود در صدر جدول رده‌بندی را با یک بازی بیشتر از یوونتوس رده دومی به 5 امتیاز افزایش داد و قهرمان نیم‌فصل شد.

در ادامه بازی‌های هفته نوزدهم سری A امروز سه دیدار دیگر برگزار می‌شود که برنامه آنها به شرح زیر است:

فروزینونه - مونتزا 17:30

لچه - کالیاری 20:30

ساسولو - فیورنتینا 23:15

در جدول رده‌بندی سری A، اینتر که امروز 48 امتیازی شد در صدر قرار دارد، یوونتوس با یک بازی کمتر و 43 امتیاز دوم است و پس از آن، تیم‌های میلان و فیورنتینا به ترتیب با 36 و 33 امتیاز جایگاه‌های سوم و چهارم را در اختیار دارند.

 

دیدگاه تان را بنویسید