صلاح، کارلسن را به چالش طلبید!

ستاره مصری لیورپول نفر اول شطرنج جهان را به مسابقه دعوت کرد!

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ محمد صلاح مهاجم تیم ملی لیورپول و مصر در مورد علاقه خود به شطرنج صحبت کرد و اعتراف کرد که دوست دارد با مگنوس کارلسن نروژی اسطوره شطرنج جهان بازی کند.

صلاح در صحبت‌هایی گفت: من شطرنج بازی می‌کنم و به این بازی معتاد هستم. من به معنای واقعی کلمه هر روز بازی می‌کنم. حتی آن‌لاین هم شطرنج بازی می‌کنم و اسمم مو صلاح است بنابراین برخی از مردم می پرسند: "شما محمد صلاح هستید؟" من جواب می دهم "بله"، آنها حرف من را باور نمی کنند و می‌نویسند: "دروغ می گویی." پاسخ می دهم: بله، دروغ می گویم! باید بگویم شطرنج من خوب است. البته من مگنوس نیستم اما خوب بازی می‌کنم. هیچکس با مگنوس شانسی ندارد اما امیدوارم روزی ما بازی کنیم. صلاح گفت که ریتینگ او حدود ۱۴۰۰ است.

اما کارلسن در یکی از شبکه های اجتماعی صلاح را تگ کرد و یک ایموجی گذاشت و به نظر از این دعوت استقبال کرد.

در ادامه محمد صلاح، مهاجم لیورپول، سه بازیکنی را معرفی کرد که دوست دارد با آنها در یک تیم بازی کند. سه بازیکنی که صلاح دوست دارد با آنها در یک تیم بازی کند شامل کریستیانو رونالدو و لیونل مسی افسانه‌ای و همچنین کوین دی بروینه هافبک منچسترسیتی بود.

او در پاسخ به این سوال که یک تیم رویایی متشکل از سه بازیکن که هرگز با آنها بازی نکرده اید را نام ببرد، گفت: مسی و رونالدو  و اگر کسی را در لیگ برتر انتخاب کنم، کوین دی بروینه را انتخاب خواهم کرد. او هوش بالایی دارد، من مطمئن هستم که می‌تواند من را با توپ در هر جایی پیدا کند، بنابراین من می گویم مسی، رونالدو و سپس کوین. البته کل تیم سیتی عالی هستند. اما من فقط سعی می‌کنم بازی خود را انجام دهم و روی هیچ کس دیگری تمرکز نکنم.

 

دیدگاه تان را بنویسید