گل محمدی علیه فدراسیون؛ آخرین بازی باشگاهی را یادم نیست!

سرمربی پرسپولیس به شدت از برنامه ریزی فدراسیون فوتبال انتقاد کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل الدحیل قطر در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: قبل از هر چیز از میزبانی خوب باشگاه الدحیل تشکر می‌کنم. امکانات خوبی در اختیار ما گذاشتند و توانستیم تمرینات خوبی داشته باشیم. امروز هم شرایطی فراهم کردند که در استادیوم اصلی تمرین  کنیم.با توجه به اتفاقاتی که در هفته اول افتاد و نتوانستیم امتیازات لازم را بگیریم، بازی دوم ما در این گروه سخت خیلی مهم است. فکر می‌کنم هم ما و هم الدحیل دنبال کسب سه امتیاز باشیم. خدا را شکر شرایط و تمرینات خوبی داشتیم.

از فدراسیون فوتبال و مربیان تیم ملی می‌خواهم فیفادی آینده را لغو کنند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، مشکل تیمش را عدم حضور در شرایط مسابقه دانست و گفت: متأسفانه لیگ ما به دلیل بازی‌های آسیایی لغو شده است و هیچ مسابقه‌ای در هفته‌های اخیر نداشتیم. این یک معضل بزرگ برای باشگاه‌ها و حتی برای تیم امید ماست. شاید الان جای طرح این موضوع نباشد، ولی از فدراسیون و مربیان تیم ملی و باشگاه‌های ایران می‌خواهم فیفادی آینده را لغو کنند و به فکر باشگاه‌های ایران باشند. فوتبال باشگاهی ایران به شرایط سختی می‌رسد و عدم برگزاری مسابقات هم به باشگاه‌ها ضربه می‌زند و هم به تیم ملی.

باید بجنگیم برای هدف‌های بزرگ

وی خاطر نشان کرد: امیدوارم یک تصمیم خوب در این رابطه گرفته شود. امیدوارم فردا هم یک بازی خوب باشد. از طرف بازیکنان ما در پرسپولیس چیزی که می‌توانیم یاد بگیریم این است که بجنگیم برای هدف‌های بزرگ. بچه ها فردا می‌توانند عملکرد خوبی داشته باشند و امیدوایم بتوانیم بازی‌مان را حریف دیکته کنیم. هر چند می‌دانیم الدحیل هم یکی از تیم‌های خوب آسیاست ولی ما به اینجا آمدیم که فقط بازی خودمان را انجام دهیم و امیدواریم در نهایت با امتیاز به تهران بازگردیم.

تشریح آخرین وضعیت بازیکنان پرسپولیس برای دیدار با الدحیل

گل‌محمدی درباره غایبان تیمش در دیدار فردا گفت: میلاد سرلک را به دلیل محرومیت در اختیار نداریم. متأسفانه چند بازیکن مصدوم هم داریم که نمی‌توانیم اسم آنها را الان بگوییم و امروز هم فرصت داریم تا در تمرین به آنها فکر کنیم و ببینیم می‌توانند فردا به ما کمک کنند یا خیر!

یادمان نمی‌آید آخرین بازی باشگاهی‌مان کی بوده است!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس توضیح داد: سخت‌ترین گروه ممکن، گروه ماست. از بین الدحیل، النصر و استقلال دو تیم قهرمان کشورشان بودند و النصر هم امسال تحولات زیادی داشته و ستاره‌های زیادی جذب کرده است. به طور حتم در شرق و غرب آسیا این گروه سخت‌ترین گروه است، ولی بزرگترین مشکل ما نداشتن بازی‌های باشگاهی است. تمام تیم‌هایی که در گروه ما هستند لیگ‌شان در حال برگزاری است و هر سه چهار روز یک بار بازی می‌کنند و نقاط ضعف و قوت‌شان را می‌شناسند. ما به دلیل برنامه‌ریزی غلط فدراسیون اصلاً یادمان نمی‌آید آخرین بازی باشگاهی‌مان کی بوده است! سعی کردیم با بازی‌های تدارکاتی خودمان را آماده بازی کنیم و این خیلی شرایط سختی را برای ما فراهم می‌کند. با این برنامه‌ریزی ممکن است تا یک ماه دیگر هم این اتفاق بیفتد. به هر حال ما یک گروه خوب داریم و همه تلاش می‌کنیم تا به جایگاه خوبی که تیم‌مان در آسیا داشته برسیم. برای این جایگاه می‌جنگیم، شک نکنید. فقط امیدوریم مشکلات‌مان برطرف شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید