زهرا کیانی: این نقره سخت اما شیرین بود

ووشوکار بخش تالوی تیم ایران گفت که بعد از مدال نقره بازی های آسیایی تلاش خود را بیشتر خواهد کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ زهرا کیانی پس از کسب مدال نقره رشته تالو بازی های آسیایی در رقابت با حریف چینی اظهار داشت: من در رقابت‌های جهانی هم با این حریف چینی بودم. البته تالو رقابت نیست بلکه اجرای فرم است و طبق سلیقه داوران و فاکتورهای دیگر امتیاز داده می شود. برخی حریفان از رده های جوانان‌ وارد شده بودند و ما هم برای این مدال زحمت کشیدیم. 

وی در مورد اینکه کسب این مدال سخت تر بود یا  مدال نقره بازی های آسیایی جاکارتا؟ گفت: با توجه به سطح رقبا، گرفتن این مدال برای من سخت تر بود و البته شیرین تر. مسیر سختی را تا اینجا سپری کرده بودیم. آسیب جدی دیده بودم و نیاز به عمل جراحی هم داشتم اما با روش های اصلاحی تا برگزاری بازی ها صبر کردیم.

دارنده مدال نقره بازی های آسیایی هانگژو در مورد اینکه برای اجرای حرکات فرم استرس داشت یا خیر، عنوان کرد: تا قبل از اینکه کنار زمین بیایم، استرس داشتم اما وقتی حمایت و تشویق تماشاگران را دیدم، خیلی استرسم کمتر شد و احساس کردم که در خانه خودم هستم. چون من تالوفیلد را جزئی از خودم می دانم و از ۸ سالگی در آن کار کرده ام. ووشو یک سبک از زندگی است و با اجرای فرم زندگی می کنم و لحظاتی که در حال اجرا هستم در آن غرق می شوم. 

وی در پایان تاکید کرد: بعد از این مدال بیشتر تلاش خواهم کرد، چون می‌دانم که کارم دیده شده و مردم حمایت کرده اند. 

 

دیدگاه تان را بنویسید