عکس و ویدیو| رقیب ایران دو کارت گرفت اما اخراج نشد/ اعتراض رسمی ایران به مسئولان

در بازی امیدهای ایران و ازبکستان داور به بازیکن ازبک دوبار کارت زرد داد اما او را از بازی اخراج نکرد!

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، تیم المپیک ایران در شرایطی برابر ازبکستان تن به شکست داد که اتفاقات عجیب داوری در دقایق پایانی بازی رخ داد و با وجود اینکه عبدالقادر حسینوف دو کارت زرد را در این مسابقات از حنا حطاب، داور سوریه‌ای گرفت، اما از زمین بازی اخراج نشد.

داستان از این قرار است که در دقیقه 40 بازی و پس از اینکه عبدالقادر حسینوف بر سر توپ با صیادمنش وارد چالش بر سر توپ شد، با تنه شدیدی که به بازیکن ایرانی هال سیتی وارد کرد، باعث شد تا اللهیار با سر به تابلوهای تبلیغاتی کنار زمین برخورد کند و همین اتفاق به درگیری هایی میان بازیکنان دو تیم منجر شد.

1924110

داور از فاصله چند متری یک کارت زرد به عبدالقادر حسینوف نشان داد ولی شاید درگیری های پیش آمده سبب شده بود تا قاضی میدان فراموش کند نام این بازیکن را یادداشت کند چرا که او بر اثر این برخورد، یک ضربه کاشته به سود تیم امید ایران اعلام کرد.

 

1924112

سپس در دقایق پایانی بازی بود که عبدالقادر حسینوف باز هم مرتکب خطا شد و پشت محوطه جریمه، حسین نژاد را سرنگون کرد که حنا حطاب، داور سوریه ای یک کارت زرد به این مدافع نشان داد ولی در کمال تعجب از دادن کارت قرمز به این بازیکن خودداری کرد.

1924113 1924114

این موضوعی است که باعث شده اعضای تیم امید در پایان بازی، شکایت رسمی خود را به دست مسئولین برگزاری مسابقه برسانند و آنها اعتقاد دارند که بر اثر این اشتباه بزرگ، عبدالقادر حسینوف برای دقایقی و به صورت غیرقانونی در ترکیب تیمش حضور داشته است.

باید دید که در نهایت چه اتفاقی رخ خواهد داد و واکنش کنفدراسیون فوتبال آسیا به شکایت تیم المپیک ایران چه خواهد بود.

 

مسئولان تیم امید با استناد به فیلم این مسابقه اعلام کردند عبدالقادر حسین‌اف بازیکن شماره 3 ازبکستان دو بار در دقایق 41 و 89 کارت زرد گرفته اما اخراج نشده است. بلافاصله بعد از بازی با ازبکستان مسئولان تیم امید اعتراض رسمی خود را به AFC اعلام کردند.

 

دیدگاه تان را بنویسید