گلایه های مرد تاریخ ساز شمشیربازی: در جنگی نابرابر هستیم

علی پاکدامن از شرایط شمشیربازی و نبود امکانات گلایه کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ کیومرث هاشمی سرپرست وزارت ورزش و جوانان به همراه مناف هاشمی دبیرکل کمیته ملی المپیک از اردوی تیم ملی شمشیربازی برای حضور در بازی‌های آسیایی هانگژو بازدید کردند.

علی پاکدامن کاپیتان تیم ملی شمشیربازی سابر بیان کرد: آقای هاشمی من از شما خاطره خیلی خوبی دارم ما تیم ما از هفتم آسیا و بیست و نهم جهان کار خودش را شروع کرد و در بازی‌های آسیایی اینچئون به تیم دوم آسیا رسید و الان هم شرایط خیلی خوبی دارم. باید از آقای قربانی تشکر کنم. او عنوان کرد که آقای پورسلمان رئیس فدراسیون جهادی کار می‌کند اما به نظر من خود آقای قربانی فراتر از جهادی فعالیت می‌کند. همه کارهای ما را انجام می‌دهد و اگر ما دغدغه مالی، فیزیوتراپی یا ناراحتی داشته باشیم با آقای قربانی در میان می‌گذاریم.

او ادامه‌ داد: ما در یک جنگ نابرابر هستیم. من در جام جهانی اسپانیا من تا پای مدال پیش رفتم و توانستم ارون ژیلاگی قهرمان سه دوره المپیک را شکست دهم. من ۹ صبح وارد سالن شدم و ۷ بعد از ظهر از سالن بیرون آمدم و هیچ‌کس نبود که من را ریکاوری کند. ما بدنساز یا ماساژور کنار تیم نداشتیم. ما در یک جنگ نابرابر هستیم و اگر شما در همین بازی‌های آسیایی کادر تیم‌های دیگر را ببینید متوجه می‌شوید که کادر فنی تیم ملی ایران چقدر کم است. چون شما از بدنه ورزش ایران هستید می‌دانم که تیم ما را درک می‌کنید. ما در المپیک پاریس کار بزرگی برای ورزش ایران خواهیم کرد.

او همچنین گفت: من روز گذشته به رییس جمهور خواستم بگویم، ظرف ورزش را به نسبت تاثیر اجتماعی‌اش کوچک برداشته‌اند و بودجه ورزش کم است. ما اگر مدال بگیریم دستاورد برای همه ورزش ایران است.

 

دیدگاه تان را بنویسید