رسمی؛ خروج موقت نام آنتونی از لیست منچستریونایتد

منچستریونایتد موضع رسمی خود درباره اتهامات علیه آنتونی را اعلام کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس و به نقل از دیلی میرور،  وینگر برزیلی منچستریونایتد، به دلیل خشونت خانگی علیه نامزد سابقش به دردسر افتاده و حالا منچستریونایتد هم بیانیه‌ای علیه این بازیکن صادر کرده است. گابریلا کاوالین، نامزد سابق آنتونی ادعایی درباره خشونت خانگی وینگر یونایتد داشته است.

سران منچستریونایتد به آنتونی گفتند تا زمانی که با اتهامات خشونت فیزیکی مواجه است به منچستریونایتد برنگردد.

وینگر یونایتد پس از طرح اتهاماتی علیه او توسط نامزد سابقش از تیم برزیل کنار رفت. 

آنتونی که حدود ۲۰۰ هزار پوند در هفته دستمزد می‌گیرد، فعلا حقوقش را دریافت خواهد کرد و یونایتد اصرار دارد که بازیکن محروم نشده و غیبت او به نوعی مرخصی تلقی می‌شود. 

در بیانیه یونایتد آمده است: منچستریونایتد اتهامات مطرح شده علیه آنتونی را تایید می‌کند. با آنتونی توافق شده است که بازگشت خود را تا اطلاع ثانوی به تعویق بیاندازد تا به اتهامات رسیدگی شود.

آنتونی ۲۳ ساله در حالی که اشک در چشمانش حلقه زده بود، با برنامه تلویزیونی Fofocalizando برزیل صحبت کرد و گفت: «من اهل این کارها نیستم. شاید خیلی‌ها الان من را فرد بی‌اخلاقی بدانند ولی حقیقت روزی مشخص خواهد شد و همه خواهند فهمید که من اهل این کارها نیستم. هرگز از خشونت علیه زنان حمایت نمی‌کنم. این کاملا اشتباه است. ۱۰۰ درصد اشتباه است. من مادر و خواهری دارم و هرگز دوست ندارم این اتفاق برای آنها بیفتد.

به این ترتیب منچستریونایتد وارد بحران جدی دیگری شده و پس از میسون گرین‌وود که در ابتدای فصل به دلیل همین مسائل از تیم کنار گذاشته شد، حالا تلگراف مدعی شده شاید این اتفاق باعث شود قرارداد آنتونی فسخ شود. 

دیدگاه تان را بنویسید