بررسی تخلف بودجه‌ای سپاهان با نامه سازمان بازرسی

خبرگزاری داخلی اعلام کرد سپاهان باید در کمیته انضباطی پاسخگوی اتهامات مربوط به زیرپا گذاشتن سقف بودجه باشد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس و به نقل از ایسنا؛ بعد از نامه سازمان بازرسی کل کشور درباره باشگاه سپاهان مربوط به قانون سقف بودجه، حالا قرار است کمیته انضباطی این پرونده را بررسی و رای صادر کند. باشگاه سپاهان در مورد قرارداد دو بازیکن دچار تخلفاتی شده و از این نظر باید در کمیته انضباطی پاسخگو باشد.

سازمان بازرسی کل کشور در نامه‌ای به فدراسیون فوتبال نسبت به قرارداد سپاهان با این دو بازیکن متذکر شده و خواستار پاسخگویی این فدراسیون شده بود که منصور قنبرزاده، نایب رییس دوم فدراسیون فوتبال روز گذشته این موضوع را تایید و عنوان کرد که این پرونده شاید در کمیته انضباطی بررسی شود.

پیش از این در تاریخ ۲۱ خرداد، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال در نامه‌ای به سازمان لیگ فوتبال ایران، نامه کمیته انضباطی فدراسیون را جهت ابلاغ به باشگاه‌ها اعلام کرد.

مطابق این نامه، کمیته انضباطی رعایت مفاد سه دستور العمل ابلاغی به باشگاه‌ها «دستورالعمل ناظر بر قراردادهای ورزشکاران با  باشگاه‌ها»، «سقف بودجه جهت باشگاه‌های لیگ برتر بزرگسالان» و « سقف بودجه لیگ دسته اول» را برای تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی الزامی دانسته و عدم پایبندی و استنکاف از اجرای مفاد این دستورالعمل‌ها و اقدام برخلاف آنها را تخلف محسوب و قابل رسیدگی و اتخاذ تصمیم در کمیته انضباطی اعلام کرده بود.

دیدگاه تان را بنویسید