پشت پرده گل به خودی عجیب پرسپولیسی ها!

دروازه بان پرسپولیس دلیل خالی کردن دروازه مقابل ذوب آهن را گفت.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ به نقل از ایسنا، تیم فوتبال پرسپولیس در جریان هفته سوم لیگ برابر فوتبال ایران در ورزشگاه آزادی برابر ذوب‌آهن یک بر یک متوقف شد. این درحالی است که تک گل ذوب‌آهن در این دیدار روی اشتباه پرسپولیسی‌ها و با ضربه سروش رفیعی به ثمر رسید.

در دقیقه ۲۴، بعد از اعلام اوت به سود پرسپولیس، علی نعمتی اوت را پرتاب می‌کند و توپ به سروش رفیعی می‌رسد و هافبک پرسپولیس هم به خیال اینکه بیرانوند درون دروازه‌ است، پاس بلندی را به سمت دروازه خودی ارسال می‌کند اما بیرانوند حوالی نقطه کرنر حضور داشت و هرچه تلاش کرد نتوانست به توپ ارسالی سروش رفیعی به سمت چارچوب دروازه برسد تا ذوب‌آهن یک‌ بر صفر پیش بیفتند. اما به راستی روی این صحنه بیرانوند چرا به سمت نقطه کرنر رفته بود؟

بیرانوند کجا بود؟

دروازه‌بان پرسپولیس درباره این موضوع می‌گوید: این تاکتیک همیشگی ما است. هر وقت توپ نزدیک محوطه جریمه ما به سود ما به اوت می‌رود، من به بازیکن پرتاب کننده اوت نزدیک می‌شوم تا با دریافت توپ از او، از انتهای زمین بازی‌سازی کنم. روی این صحنه هم به سمت علی نعمتی رفتم اما او اصلا مرا ندید و توپ را به سمت سروش رفیعی پرتاب کرد. رفیعی هم اصلا متوجه نشد که من درون دروازه نیستم.

پرسپولیس بعد از این گل توانست به لطف ضربه سر گولسیانی به گل تساوی برسد و یا یک امتیاز هفته سوم را به پایان ببرد.

 

دیدگاه تان را بنویسید