مسی: در PSG خوش نمی گذشت!

لیونل مسی همچنان درباره حضورش در پاریسن ژرمن از صفات منفی استفاده می کند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ لیونل مسی در مصاحبه جدید خود نیز اعتراف کرد که در دو سال گذشته و با پی اس جی از فوتبال به اندازه کافی لذت نمی‌برد.

فوق ستاره آرژانتینی فوتبال جهان، پس از پایان قراردادش با پی اس جی از فوتبال اروپا خارج شد و ترجیح داد به لیگ MLS برود و برای اینترمیامی بازی کند. تاثیر او در اینتر فوری بود و توانست این تیم ضعیف را به کمک سرخیو بوسکتس و جوردی آلبا متحول کند و چند روز پیش با برتری برابر نشویل فاتح لیگز کاپ نیز شدند تا مسی همراه با دنی آلوز، پرافتخارترین بازیکن تاریخ فوتبال شود. 

ماجراجویی‌های مسی در آمریکا تازه شروع شده و او فاش کرد که فعلا به بازنشستگی فکر نمی‌کند و می‌خواهد همه جام‌ها در آمریکا را ببرد. اخیرا ادعا شد که اینتر میامی ممکن است به عنوان تیم میهمان در جام لیبرتادورس نیز به میدان برود که در واقع چمپیونزلیگ آمریکای جنوبی است.

مسی در مصاحبه جدید خود با اپل تی‌وی و در مورد آینده‌اش گفت: «صادقانه بگویم که من هنوز به آن فکر نمی کنم. من دوست دارم بازی کنم، از کار با توپ در زمین مسابقه و تمرین لذت می برم. نمی‌دانم قرار است چقدر بیشتر بازی کنم، اما فکر می‌کنم تا زمانی که توان داشته باشم، فوتبال بازی خواهم کرد.»

مسی ادامه داد: «من فکر می‌کنم که برای آینده هنوز زمان برای فکر کردن، تجزیه و تحلیل و انتخاب وجود دارد. امروز مهم‌ترین چیز لذت بردن از سال‌های پایانی فوتبالم است که می‌تواند کم باشد یا زیاد. می‌خواهم از فوتبال لذت ببرم تا در آینده حسرتی از این بابت نداشته باشم. واقعیت این است که در دو سال گذشته آنچنان از فوتبال لذت نبردم و بهترین روزهایم وقتی بود که به اردوی تیم ملی آرژانتین می‌رفتم. حالا در اینتر بازهم از فوتبال لذت می‌برم.»

 

 

دیدگاه تان را بنویسید